Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, cześć siostra :D no niestety :P ale normę trzeba wyrobić , więc przejmuje ten temat :D

jakie macie plany na sylwestra?

idę na miasto z kolegami do jakiegoś lokalu :D mieliśmy iść na plac defilad na koncert ale za zimno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no to zdrowia życzę :P Bo potem trzeba do roboty wracać :P

silence_sadness, Ty tobisz? :D

Tomcio Nerwica, no dobrze, że jesteś bo dziś nie miałam dziś weny by produkować posty to mi pomożesz :D

 

-- 30 gru 2012, 20:06 --

 

A ja jutro siedze z dwiema koleżankami; jedna ma na imie Edyta a druga Tequilla :mrgreen: i tak bedzie lepiej niż rok temu, bo zajmowałam się wtedy wstretnymi bachorami :D 8 letnia dziewczynka mi powiedziała, że jak nie zagram z nią jeszcze raz w chinczyka to nie przyjdzie na mój pogrzeb :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, tylko zobaczę co mam dziś w programie :D

8 letnia dziewczynka mi powiedziała, że jak nie zagram z nią jeszcze raz w chinczyka to nie przyjdzie na mój pogrzeb

:lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ale bywają słodkie :105: gdy spią i jeść nie wołają :D

Tomcio Nerwica, i jaki program na dziś?

 

-- 30 gru 2012, 20:22 --

 

8 letnia dziewczynka mi powiedziała, że jak nie zagram z nią jeszcze raz w chinczyka to nie przyjdzie na mój pogrzeb

:lol::lol:

 

Jak tak teraz o tym myślę to odnoszę wrażenie, że to była jakaś brata rodzina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to co zawsze :P zabronili tylko pisać o znęcaniu się nad zwierzętami , bo jakieś organizacje broniące ich praw wysłały pismo do siedziby :P a szkoda dobrze się to sprzedawało :-|:D

 

Jak tak teraz o tym myślę to odnoszę wrażenie, że to była jakaś brata rodzina

nie widzę żadnego podobieństwa :roll: ... jak mi siostra nie pomoże odrobić lekcji , to niech nie liczy na wieniec na pogrzebie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, cenzura czuwa :P

... jak mi siostra nie pomoże odrobić lekcji , to niech nie liczy na wieniec na pogrzebie

o, ale przynajmniej przyjdziesz :P a lekcji nie pomogę odrabiać, juz brat zbyt wiele piątek za moją ciężką robotę dostał :P

 

-- 30 gru 2012, 20:45 --

 

Saiga, gorzej jakby się urodziła taka mniejsza wersja Ciebie i oboje byscie siedzi i nawijali o nożach i o tym, że wszystko was wkurza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

o, ale przynajmniej przyjdziesz a lekcji nie pomogę odrabiać, juz brat zbyt wiele piątek za moją ciężką robotę dostał

proszę , bo stypendium nie dostanę :-| a jak dostane stypendium , to kupie siostrę nowy piekarnik :D to jak odrobi siostra za mnie lekcje ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nową? to ja już nie wystarczam? poczułam się taka bezużyteczna dobra to jednak zrobie to zadanie, ale ostatni raz!

ostatni raz , ale w tym semestrze :D w następnym znów będę potrzebował pomocy siostry :D

to kupie siostrę

miało być " siostrze " ... lekcje z polskiego sam odrobię :roll: swoją drogą Freud miał racje , że przejęzyczając się , mówimy to co naprawdę chcieliśmy powiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×