Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię, kiedy jest kolorowo. Kocham kobiety bez makijażu i w bojówkach, wysmakowane elegantki i punkówy z różowym czubem na głowie. Im więcej różnorodnych kwiatów na łące, tym ta jest piękniejsza :105: Czarno-biały świat Sorrowa musi być bardzo smutny, pewnie dlatego jest taki zgorzkniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez to ,ze akurat Sorrow, nie jest za makijazem nie musi oznaczac ,ze jest zgorzkanialym czlowiekiem.. :mrgreen:

 

 

Ja np, wole kolorowe ciuchy zamiast makijazu.. :mrgreen:

I nie czuje sie jakas inna pod tym wzgledem.. :D Mi to odpowiada a skoro komus nie , niech nie patrzy na mnie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z makijażem jak ze wszystkim - każda przesada jest zła...ale być może nie mam racji :D

Rozumiem, że nosisz lekki makijaż :D ?

 

Sorrow, istnieją takie dziewczyny , które pasują do Twojego opisu.. :D znam nawet ze 3 takie.. :P

Zero makijażu, kolczyków, nałogów.. :P

Jest więc jeszcze jakaś nadzieja :D .

 

Ale przeciez to ,ze akurat Sorrow, nie jest za makijazem nie musi oznaczac ,ze jest zgorzkanialym czlowiekiem.. :mrgreen:

Ja tam jestem zgorzkniały bo widzę co wyprawia mafia kosmetyczna. Mają własne magazyny "o zdrowiu" i "o dbaniu o siebie" i prowadzą propagandę mającą utożsamiać używanie ich produktów z "dbaniem o siebie" i oczerniać osoby które ich nie używają. Wydają na to ogromne sumy pieniędzy, wszystko dla większej sprzedaży.

Sam widziałem artykuły (małym druczkiem - "artykuły sponsorowane") w których oczerniano ludzi którzy nie używają ich produktów i budowano takie a nie inne skojarzenia.

Jak może być tak, że banda producentów może sobie dowolnie manipulować obrazem ciała ludzkiego i budować normy według których prawidłowe jest ciało tylko po użyciu ich produktów, pomimo, że np. genetycznie prawidłowe ciało jest zupełnie inne i z tajemniczych powodów to genetycznie prawidłowe ciało było godne pożądania dopóki oni nie uruchomili swojej machiny propagandowej by wytworzyć inną normę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, istnieją takie dziewczyny , które pasują do Twojego opisu.. :D znam nawet ze 3 takie.. :P

Zero makijażu, kolczyków, nałogów.. :P

Jest więc jeszcze jakaś nadzieja :D .

Ale mają różaniec na szyi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HaHa .. Że niby makijaż to dbanie o siebie?? :mrgreen:

To skoro nie noszę tapety,cieni do powiek, różów, pudrów itp,oznacza,że nie dbam o siebie?? :mrgreen:

No cóż, niektórzy skoro tak twierdzą to ich sprawa.. :mrgreen:

 

 

Ja określiłabym to tak ,iż w większości przypadków to zakrywanie niedoskonałości.. :D

Wszystko powinno mieć swoje granice, aczkolwiek to co widać dookoła to makabra.. Kilogramy tego na twarzach, czasami az mijam klientki pomarańczowe na twarzy a dziwnie blade na dekoldzie, szyi.. Albo dłonie.. :mrgreen:

Silence_sadness chwała Ci za to,co napisałaś ;) .Szczerze uważam,że im więcej tego "czegoś" kobieta ma na twarzy,na innych widocznych częściach ciała.....tym lepiej;).Zbyt duża przesada z makijażem,pindrzenie się - tylko oszpeca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×