Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fatuma03, kochana, zrób coś relaksującego dla siebie, żeby się rozluźnić. To może pomoc ;) i nie myśl o tych lękach, zajmij się czymś fajnym :D

 

A ja dziś będę kontynuować przepisywanie notatek, a potem chce pograć w karty z rodzina :D może się uda. No i oczywiscie jeść, jeść, jeść ;) bo wszyscy narzekają ze schudłam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu rano agresja, znowu wściekłość, znowu nie mogłam nad sobą zapanować. ale mimo mojej złości wziął na spacer i zrobiliśmy kilka ładnych kilometrów. Potem poszliśmy do empiku, bo dostaliśmy pod choinkę bony na książki i kupiłam sobie książki i gazety i byłam już zadowolona :))) potem wracaliśmy to znowu miałam spadek formy i totalne zmęczenie i niechęć do wszystkiego. Chyba zaraz pójdę spać -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejny. leki caly dzien,wzielam wiecej tabletek niz trzeba. a do tego synek kaszle dzis caly czas,az sie dusi. niie wiem co robic. jeszcze w zyciu nie slyszallam zeby az ttak koogos kaszel meczyl.

 

-- 29 gru 2012, 22:30 --

 

nie wiem co robic. nie mogge patrzec na nego cierpieniie. nawet dobrzze nie zasnal. jestem bezradna. jakby ddobrze usnal to moze mu sie gardlo uspokoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstalam troche pozniej niz zwykle. ale leki sa. maly jakby mniejj kaszlal,ale noc byla koszmarna.zobacze dzis. jak znow to sie powtorzy to jeszcze raz do lekarza

 

-- 30 gru 2012, 09:33 --

 

wstalam troche pozniej niz zwykle. ale leki sa. maly jakby mniejj kaszlal,ale noc byla koszmarna.zobacze dzis. jak znow to sie powtorzy to jeszcze raz do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wspołczuje fatumie 03 moja corke tez bolał non stop zabek i jeczala ciagle w nocy az serce sciskalo tez noc do dupy i ciagle jakies leki przed wszystkim juz brak sił ciezko mi z tym walczyc nic mi sie niechce nawet juz niedbam o siebie maz sie ze mna wczoraj poklocil ze od 17 ide juz spac.najlepiej uwielbiam wieczory jak ide spac mam dosc tego biore leki ale one bardziej mnie usypiaja niz pomagaja jak z ty :bezradny: m cholerstwem walczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siora jednak musiała postawić na swoim i kupiła sukienkę ale za własne. Rodzice kupili jej jednak buty. A ja idę we wszystkim od kogoś, rodzice proponowali nowe buty ale mi szkoda kasy, wole kupić jakieś kosmetyki... :P czyli coś co tygryski lubią najbardziej :mrgreen:

Kolęda dziś, a ja specjalnie wybylam z domu. Rodzice najpierw się buntowali ale potem doszli chyba do podobnego wniosku jak ja - skoro nie chodzę do kosciola to po co mam udawać wierząca w domu. ;)

poza tym siedzę teraz u chłopaka i czekam na niego bo pojechał do siory :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×