Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

szczypiorek86, po pierwsze, wypominać komuś blędy językowe i stylistyczne polecam wtedy, kiedy samemu się ich nie popełnia,

a po 2, to forum przeznaczone dla osób z różnego rodzaju zaburzeniami, a nie dla polonistów, nie widzę powodu by komuś z tego powodu "dopiekać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby te swoje do powiększenia cycki napisała przez "Ó" to pierwsza by się nie wychyliła...

 

yy, ze co?

 

Ty zaczelas. Ja napisalam swoje marzenie i od razu wyjechalas z pociskiem na moj intelekt. Nie uwazam sie za omnibusa wręcz przeciwnie, ale mam kompleks mikro piersi od wielu, wielu lat i sam fakt, ze chce sobie je powiekszyc ma swiadczyc o jakis ubytkach w moim mozgu :lol: ? Jestes po prostu zabawna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś wytłumaczyła, jakie konkretnie dostrzegłaś zmiany w moim zachowaniu ?

Monar, sposob w jaki piszesz sie zmienil, to jak myslisz i postrzegasz swoje problemy sie zmienilo... zyskalas samoswiadomosc i dojrzalas bardzo przez ostatnie miesiace. Lubie to :great:

 

Tylko jeszcze się pogodzić z tym, że dzieciństwa nie odzyskam i jestem na dobrej drodze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Mushroom, jeszcze o tym nie mówiłam z terapeutą, więc... jest szansa, że dam radę.

 

-- 29 gru 2012, 00:54 --

 

a jeszcze miesiąc temu myślałam, że ta terapia jest bez sensu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, po pierwsze, wypominać komuś blędy językowe i stylistyczne polecam wtedy, kiedy samemu się ich nie popełnia,

a po 2, to forum przeznaczone dla osób z różnego rodzaju zaburzeniami, a nie dla polonistów, nie widzę powodu by komuś z tego powodu "dopiekać".

 

 

 

Nie rozumiesz co piszę ? Nie ja pierwsza wytknęłam Jej błędy w pisowni .To Ona mimo iż sama je robi wytknęła mi zwykłą literówkę jak błąd w pisowni stąd moja odpowiedź.Nigdy nie wytykam nikomu tego typu błędów ,nawet nie zwracam na nie uwagi pierwsza i sama od siebie.Choćby dlatego,że jeszcze nie dawno mi było to autentycznie i słusznie iytykane do bólu.

 

 

 

Nana Mowa o zaczęciu przepychanki z poprawną polszczyzną . Co do samego tematu to Ty masz prawo mieć kompleksy na tym tle i chcieć z własnymi piersiami robić co chcesz .A ja mam prawo uważać ,że takie coś jest dla mnie bezmózgie i wyrazić swoją opinię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, po pierwsze, wypominać komuś blędy językowe i stylistyczne polecam wtedy, kiedy samemu się ich nie popełnia,

a po 2, to forum przeznaczone dla osób z różnego rodzaju zaburzeniami, a nie dla polonistów, nie widzę powodu by komuś z tego powodu "dopiekać".

 

 

 

Nie rozumiesz co piszę ? Nie ja pierwsza wytknęłam Jej błędy w pisowni .To Ona mimo iż sama je robi wytknęła mi zwykłą literówkę jak błąd w pisowni stąd moja odpowiedź.Nigdy nie wytykam nikomu tego typu błędów ,nawet nie zwracam na nie uwagi pierwsza i sama od siebie.Choćby dlatego,że jeszcze nie dawno mi było to autentycznie i słusznie iytykane do bólu.

 

 

 

Nana Mowa o zaczęciu przepychanki z poprawną polszczyzną . Co do samego tematu to Ty masz prawo mieć kompleksy na tym tle i chcieć z własnymi piersiami robić co chcesz .A ja mam prawo uważać ,że takie coś jest dla mnie bezmózgie i wyrazić swoją opinię .

 

też to potępiam, ale jej życie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar ależ oczywiście ... :smile: Tylko po co mnie dodatkowo prowokuje ,że aż się wznieciłam :P .Teraz moim planem i celem jest łyknąć Lorafen i po nim będe marzyć dopiero :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiesz co piszę ? Nie ja pierwsza wytknęłam Jej błędy w pisowni .To Ona mimo iż sama je robi wytknęła mi zwykłą literówkę jak błąd w pisowni stąd moja odpowiedź.Nigdy nie wytykam nikomu tego typu błędów ,nawet nie zwracam na nie uwagi pierwsza i sama od siebie.Choćby dlatego,że jeszcze nie dawno mi było to autentycznie i słusznie iytykane do bólu.

 

No nie rozumiem, widzę jedynie Twoje czepialstwo, zarówno w stosunku do pisowni i jej cycków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, być może,dlatego póki co się waham.Staż mam tylko do marca.Rozmawiałam z panią z sekretariatu i powiedziała,że w pierwszym semestrze nie ma dużo nauki.Czuję,że mi mało.Na stażu cały czas mam wolne.Technika z florystyki nie chcę zdawać,więc nie muszę się dużo uczyć tylko mnie zmuszają do tego technika-nie wiem sama.Może spróbuję przez miesiąc,a jak będzie za ciężko to pójdę po skończeniu florystyki czyli od października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, też myślałam o drugim kierunku, chciałabym na technika farmaceutycznego isc, ale to nie jest bezpłatny kierunek, to raz, a dwa... Chyba lepiej isc do pracy niestety. (bo wtedy mogę się wyprowadzic :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiesz co piszę ? Nie ja pierwsza wytknęłam Jej błędy w pisowni .To Ona mimo iż sama je robi wytknęła mi zwykłą literówkę jak błąd w pisowni stąd moja odpowiedź.Nigdy nie wytykam nikomu tego typu błędów ,nawet nie zwracam na nie uwagi pierwsza i sama od siebie.Choćby dlatego,że jeszcze nie dawno mi było to autentycznie i słusznie iytykane do bólu.

 

No nie rozumiem, widzę jedynie Twoje czepialstwo, zarówno w stosunku do pisowni i jej cycków.

 

 

Niedowidząca,bezczelna czy zakochana ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie wiem,nie sprawdzałam.Moja obecna szkoła Edicus jest z Tych i ma kilka oddziałów.Ta pewnie też sieciówka.

 

-- 29 gru 2012, 23:03 --

 

Jest Gdynia ul.Świętojańska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×