Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, :lol: ma siostra racje straszny dziwak :D zaprosił nas nawet na wakacje do zamku i jak powiedziałem żeby odebrał nas na dworcu , bo przyjedziemy jakoś z rana ( taki rozkład z polski do Transylwanii , co poradzić ) to on na to , że dopiero wieczorem wyśle po nas powóz , a my mamy stać tyle godzin i czekać ? :evil: ... cham jeden nawet nie chce mu się po nas pofatygować :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, rzeczywiście cham, zresztą dziękuję za wakacje w transylwanii... oni tam w ogóle mają starbucksa?? :lol: a słyszał brat o nim taką plotkę, że podobno jest honorowym dawcą krwi ? :shock: i jest mistrzem wspinaczki, podobno nawet po murach zamku się wspina, a nie wygląda na typ sportowca :o

 

-- 29 gru 2012, 01:19 --

 

Svafa, Saiga, a ja chcialam dziś iść wcześniej spać... ale pełnia przecie :roll: to jeszcze posiedze :D słówek się zaczęłam uczyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, starbucsa nie mają , bo jak jechałem po siostrę i zatrzymałem się w pobliskiej knajpie , to serwowali tylko wino i piwo niewiadomego pochodzenia :D do tego jak pytałem się gdzie jest zamek Draculi bo jadę po siostrę to zaczęli sie modlić i dali mi krucyfiks pomyślałem " kurde , trochę jak u mnie na wsi " :D do tego jak byłem w zamku , to zabronił mi się po nim poruszać , a tym bardziej nie otwierać innych drzwi ... z ciekawości otworzyłem jedne i ukazały się 3 kobiety które były złączone :shock: pomyślałem " ok różne ludzie mają fetysze , ale bez przesady " :D

jest mistrzem wspinaczki, podobno nawet po murach zamku się wspina, a nie wygląda na typ sportowca

u nas jak był to też się wspinał , ale zobaczył go sąsiad i kazał mu złazić żeby satelity przypadkiem nie uszkodził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie wiem,jestem nieodpowiedzialną kupą łajna i nie wypieram się tego :<.

Nie lubie odpowiedzialności bo jest upierdliwa, to proste ta?

Tomcio Nerwica,

u nas jak był to też się wspinał , ale zobaczył go sąsiad i kazał mu złazić żeby satelity przypadkiem nie uszkodził :D

[videoyoutube=Wf9JOHWlLyI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to z tymi trzeba kobietami właśnie siedziałam! mówie bratu ile one mnie sprośnych kawałów nauczyły :shock: a z tymi ludźmi ze wsi to się nie dziwie, cud, że egzorcysty nie zawołali :roll: a raz slyszalam, jak się hrabia na skype z jakimś dziwnym doktorkiem kłócił, ten doktorek mówił coś takiego "zaprzestać tego musisz, to dla ciebie złe jest, i dla innych także, ja jako lekarz przybędę, by ten nielegalny precedens zakończyć" i wtedy zaczełam hrabie o narkomanię posądzać :D

 

-- 29 gru 2012, 01:40 --

 

u nas jak był to też się wspinał , ale zobaczył go sąsiad i kazał mu złazić żeby satelity przypadkiem nie uszkodził

więc to on nam urwał kabel od internetu!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, od dawna go o to podejrzewałem , bo facet nic nie je i nie śpi po nocach :D a jak był u nas to powiedziałem do niego " hrabia by się trochę opalił bo taki bladziutki jest " a on na to , że rano ma kilka spraw do załatwienia i z żalem musi mi odmówić :D póżniej jako szukałem rano piwa w piwnicy i otworzyłem trumnę , zobaczyłem hrabię i powiedziałem do niego " hrabia mógł od razu powiedzieć , że jest zmęczony , to bym łóżko pościelił , a nie hrabia śpi w takiej nie wygodnej trumnie jak fakir jakiś " ale nie dało się go obudzić :D

więc to on nam urwał kabel od internetu!!!

dlatego nigdy więcej go nie zaproszę jak nie umie się zachować :evil:

 

-- 29 gru 2012, 02:52 --

 

findmysky, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

ale nie dało się go obudzić

no, wszystko się zgadza, naćpany spał :( podobno często jakieś urojenia ma, że zamienia się w psa, nietoperza albo wilka... i nawet potrafi ich dźwięki naśladować. Ciekawe kto jest jego dilerem :mhm:

dlatego nigdy więcej go nie zaproszę jak nie umie się zachować

nie dość, ze nie umie się zachować to jeszcze gości nie umie odpowiednio przyjąć, d*pa wołowa a nie hrabia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

Ciekawe kto jest jego dilerem

powiadają , że diabeł ... kurde nie znam nikogo o takiej ksywce :bezradny:

ie dość, ze nie umie się zachować to jeszcze gości nie umie odpowiednio przyjąć, d*pa wołowa a nie hrabia

w zamku spotkałem jakiegoś prawnika , przedstawił się jako Johnatan Harker adwokat i też nie wyglądał na zadowolonego :evil:

do tego prosił mnie o pomoc , ale powiedziałem " panie ja nie znam się na prawie " póżniej coś tam jeszcze krzyczał , ale śpieszyłem się na pociąg :D

 

-- 29 gru 2012, 03:08 --

 

czy mi sie wydaje czy Stary Dracula popelnil blad wychowawczy i wychowal syna Dracule ala Cristiano Ronaldo?

tego nie wiem , ale wiem , że Dracula przewraca się w grobie jak ogląda zmierzch :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

powiadają , że diabeł ... kurde nie znam nikogo o takiej ksywce

A to pewnie nie z naszej dzielnicy.

Też spotkałam tego prawnika, bredził coś od rzeczy, chyba też pod wpływem był, mówi że musi wracać do Anglii, bo coś tam coś tam... uznałam, a zostan se tu facet do usranej śmierci, zwolnisz jedno miejsce pracy na Wyspach, akurat będzie dla Polaków :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×