Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, ostatnio miałam wymienic, co się we mnie zmieniło. Ale ja tego tak bardzo nie dostrzegam. Wiem, że jestem bardziej otwarta (np. o problemie z bratem powiedziałam przyjacielowi ! :shock: ), jakby bardziej silna - walczę i nie działam autodestrukcyjnie, choć w myślach nadal temat ten ciągle powraca. Ty mówisz, że stałam się dojrzalsza. Może byś wytłumaczyła, jakie konkretnie dostrzegłaś zmiany w moim zachowaniu ? Ja jestem z sobą na co dzień, więc... Musiałabym terapeuty spytać, jakie ON dostrzega zmiany. Bo poszliśmy w jedną stronę, to teraz trzeba w drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposob twego pisania jest zupelnie inny niz kiedys, taki wlasnie dojrzaly madry, a nawet filozoficzny, przebywanie na forum cie zmienilo ;p

 

Fajnie się takie rzeczy czyta. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne marzenie ,które jeste pkanem,cel ,ale głównie tylko marzeniem czyli stanąć na nogi,wyść z tego gówna...Powrócić do wcześniejszych pasji ,realizować się w nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana Polski język to trudny i piękny język ,który np. zawiera znaki diakrytyczne :).W języku Polskim (i nie tylko)używa się też wielkiej litery na początku zdania:).

 

"Szkoda prądu"*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana Polski język to trudny i piękny język ,który np. zawiera znaki diakrytyczne :).W języku Polskim (i nie tylko)używa się też wielkiej litery na początku zdania:).

 

"Szkoda prądu"*

 

Bardzo bawią mnie sytuacje, gdy ktoś, kto poprawia innych, sam popełnia błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×