Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, raczej wyjdzie jak zwykle , że to ja się nawale do nieprzytomności :P sąsiad ma takie antyki , że wystarczy mocniej docisnąć palcem i wszystko się łamie :Dsiostra kasy szuka lepiej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to może brat go opije i poprosi o pożyczenie pieniędzy? a potem będziemy się wypierać czy nic takiego nie miało miejsca :P a ja zabiorę zegar z kukułką z holu, zawsze mnie się podobał 8) i niech brat sie tak nie nawala znów, bo po ostatnim wyciąganiu brata z rowu coś mi w krzyżu pękło :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, gdzieś przy zegarze sąsiad trzyma papierośnice , siostra zabierze ją dla mnie :Psąsiad jest chytry , więc minimum 2 flaszki musimy wypić żeby się zgodził :D ale to jest nieuniknione po wizycie u sąsiada , najwyżej sprzedamy ten zegar z kukułką i będzie dla siostry na wizytę u reumatologa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, hej fenku, co sie stało? piwko o 13 nie pomogło? ;P

Tomcio Nerwica, przestaniemy tak pisać, bo muszę lupy używać? :mrgreen: nie oddam tego zegara, prędzej papierośnice :P na co ona bratu? :P jak przy bracie żadne fajki zbyt długo nie wytrzymają to cały czas byłaby pusta :D btw. jesteśmy jak zlodzieje z Kevina samego w domu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, zawsze chciałem taką mieć :P a siostrze po co ten zegar ? :P jak siostra chce zobaczyć godzinę , to wystarczy na telefonie spojrzeć , a nie będzie hałasować ta kukułka :P to raczej siostra jest jak ci złodzieje z kevina samego w domu , ja jestem lepszy nawet od Arsena Lupina ( czy jak to się tam odmienia ) :P8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Lupin? Chyba Dupin, ten od Poego, profesja podobna, ale nazwisko bardziej adekwatne :P no jak to po co mi taki zegar? żeby kukułka gadała, w koncu jakiś miły dźwięk w domu a nie te wieczne narzekania brata :P

 

-- 28 gru 2012, 19:27 --

 

luk_dig,

zepsułem wszystkie słuchawki jakie miałem.

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ha, ha bardzo śmieszne :P no właśnie po to ja chce tą papierośnice , bo nawet jak będzie pusta , to będą mógł ją zamykać i otwierać ...w przeciwieństwie do siostry , która nigdy się nie zamknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

a chce brat nowego siniaka do kolekcji?
Jestem bojowo dzisiaj nastawiona

Saiga, Pomóż :P

to kiedy pijemy?

jak będzie cieplej , bo nie chce marznąć w grobowcu jak ostatnio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat się sam podkłada :P

ale dobra, już mi przeszła agresja trochę bo tyle se jedzenia narobiłam, ze nawet nie wiem, jak się za to zabrać, brat będzie grzeczny to dostanie troche 8)

 

-- 28 gru 2012, 20:29 --

 

jak będzie cieplej , bo nie chce marznąć w grobowcu jak ostatnio

trzeba zamontować tam ogrzewanie w końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, dobrze , już będę grzeczny :angel:

najpierw to trzeba się tam dostać , a grabarz nie jest chętny do współpracy :D do dziś mam problemy z kręgosłupem po tym ciosie grabiami :D

 

brat będzie grzeczny to dostanie troche

mówiłem już siostrze jak bardzo ją lubię ? :angel::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Droczę się z siostrą , bo dziś już najadłem się u sąsiada :P

ja bym usunął grabarza , w końcu w piwnicy zostało jeszcze trochę wolnego miejsca :D

Saiga, To może o spalonym żarciu tak dla odmiany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×