Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, dobrze zostanę , ale może siostra już nie zaciskać pięści na mój widok ? :P

nie no chciałabym kiedyś porządnie rzucić

ja też bym chciał , ale życie z siostrą mi na to nie pozwala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, kurde, gdzie ja położyłam wałek?! :D

ja też bym chciał , ale życie z siostrą mi na to nie pozwala

vice versa :P

 

Saiga, kurde dobrze byłoby tak zaoszczędzić kasę na papierosach ale... gdybym miała za dużo pieniędzy to byłabym za bardzo rozpuszczona :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat mnie za dobrze zna :P ale w tym wypadku chyba przejrzał mnie brat dlatego, że masz ten sam problem :P:D

 

-- 28 gru 2012, 00:40 --

 

Co nie zmienia faktu, ze mam silną wolę i czasem potrafię cały dzień bez fajki przetrwać a potem w noc idzie cała paczka :D

 

-- 28 gru 2012, 00:42 --

 

Saiga, niee...! bo potem będzie, że Cię do zbrodni nakłaniałam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no tak jest niestety :-| rok temu najdłużej bez papierosa udało mi się wytrzymać 2 tygodnie , a w tym roku 2 godziny , miał być progres , a jest regres jak zwykle :P słyszała siostra o książce Allena Carra ? podobno po niej 95 % rzuca , ale ja pewnie będę należał do tych 5 % co nie rzucą :D może siostra spróbuje ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja nie wiem jak to osiągnelam, ale paląc już długo kurde chyba 5, 6 lat z przerwami :hide: ukrywam to przed rodziną, nikt nie wie :D więc jak jestem wśród nich to nie palę, chociaż mnie czasem trzaska :roll: dlatego umiem długo wytrzymać bez papierosa jeśli trzeba :D

hmmm zamiast wyrzucać kasę na książkę wolę wyrzucić ją na fajki 8) zresztą też się pewnie zaliczę do tych 5% bo tak naprawdę nie chcę rzucać ;)

 

-- 28 gru 2012, 00:50 --

 

luk_dig, chce taki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nie wiem jak to siostra ukrywa :D jak pierwszy raz zapaliłem , to już wiedzieli o tym :P no ale w sumie ja też nie chce rzucać :D

chce taki

ale motor czy odkurzacz ? :P

hmmm zamiast wyrzucać kasę na książkę wolę wyrzucić ją na fajki

rzuciłaby siostra , to by na jedzenie było :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to trzeba sposobem 8) tzn.moja mama chyba się domyśla, bo raz w znalazla u mnie w torebce paczke papierosów, ale powiedziaalm, ze to koleżanki 8) niby uwierzyła, ale ja na jej miejscu miałabym wątpliwości :D no ale moi nie mogą wiedzieć, bo chcą, żebym była grzeczna i w ogole chodzącą doskonałość, to niech sobie myślą, że tak jest :roll:

rzuciłaby siostra , to by na jedzenie było

gdyby brat tyle nie jadł to nie byłoby z tym problemu, a tu jeszcze trzeba teraz zbierać pieniądze na poszerzenie drzwi :roll:

 

-- 28 gru 2012, 01:14 --

 

ale motor czy odkurzacz ?

jak powiem, że to pierwsze to znów szowinistyczne żarty polecą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no ale ten siostry sposób u mnie nie zadziała , bo ja bym nie wytrzymał bez papierosa w domu :P

dyby brat tyle nie jadł to nie byłoby z tym problemu, a tu jeszcze trzeba teraz zbierać pieniądze na poszerzenie drzwi :roll:

trudno trzeba będzie jakieś wrota wstawić , ale na te wrota trzeba będzie jakoś uzbierać , więc może siostra rzuci jednak ? :D:P

jak powiem, że to pierwsze to znów szowinistyczne żarty polecą :P

ależ skąd :P tylko na to czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×