Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

pije własnie kawke i czuje jakis lek zaraz wezme leki.seronil juz wzielam jeszcze nperazyne musze wziasc tylko troche musze odczekac

 

Jak masz nerwice to raczej nie powinnas pic kawy.

Dzisiaj wcześniej wstałem bo już o 10.00(!) i juz mnie lęki i kołatanie serca przywitały w tej szarej rzeczywistości...

Jakby tego było mało nudności i ból brzucha, że sie śniadania nie chce jeść:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem, kolejną noc nie spałem z bólu zęba.... ale pojechałem na 9 30 do dentysty, wytypowała 3 zęby, rozwierciła jeden z nich który wydawał się najbardziej "podejrzany" i chyba trafiła, rozwierciła mi korzeń, mam ostre zapalenie okostnej, wypłynęła ropa z krwią i narazie nie boli i jest cacy, już mniej spuchnięty jestem i wogóle lepiej i radośniej się czuję. Jestem na antybiotyku przez tydzien i jeszcze mam zrobić dzisiaj zdjęcie ząbków :). Po dwóch dniach ciągłego bolu na który nie reagował żaden lek wkońcu jest okej!! :) Ciśnienie miałem z tego powodu mimo leków 150/100 :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni drga mi prawa powieka mimo, że codziennie zażywam magnez, teraz nawet jak obliczyłem 233% dziennej normy, a wciąż drga, też tak macie?

Miałem,a teraz mam z tym spokój .Super skuteczny okazał się Acard.

 

-- 27 gru 2012, 18:13 --

 

MARIAN1967, nie wiem od czego to. ale sily trace,bo oprocz zwiekszonego tetna i strachu,paniki,czuje sie wykonczona i spiaca. czyy to mozliwe zeby trawienie bylo takim obciazeniem dla organizmu,zarowno fizycznym jak i psychicznym?

Nie wiem ile masz lat? Kiedy byłem młodszy nie miałem takiego problemu.Dziś muszę uważać na dietę. Najbardziej osłabiają mnie ryby marynowane w occie.Pół dnia braku sił gwarantowany. Zupełnie inaczej jest po spożyciu zupy pomidorowej z makaronem . Dwa ,trzy razy więcej sił .Kiedyś w telewizji słyszałem ,że kolarze w czasie zawodów spożywają duże ilości spagetti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów smutno. Brak perspektyw. Brak motywacji. Zapowiada się że będzie szło ku gorszemu. Nawet nie wiem jak wyładować frustracje - wszystkie metody, jakie dotąd pomagały - zawiodły. Jak tu z sobą wytrzymać? Pewnie to pytanie zadaje sobie co drugi z Was. Trzeba iść...dalej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy wczoraj brzuch bolał a na wieczór bol głowy wzielam ibuprom i zasnełam ale obudziłam sie z lekkim bólem plus ból gardła lekkie lęki chyba są spać tylko mi sie chce trochce ciezej jakby oddychało dodatkowo nie wiem czemu puls mam wyższy ani nic nie robie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×