Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, czuje się gorzej niż wyglądam ;) a tak serio trochę lepiej... katar już trochę odpuscil (czyt. nie wyciągam chusteczki co 30 sekund :D ) i trochę więcej sił.... ale kaszel męczy. Mój braciszek dokładnie to samo przechodzi tylko jest jakieś dwa dni do przodu ;) więc jeszcze za dwa dni i będzie dużo lepiej :) No i wstałam o 11.30 :shock: a chciałam o 8 :mrgreen:

 

a u Ciebie jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, a propos apetytu.....wczoraj poszliśmy na Stare Miasto pokazać mamie świąteczną iluminację. I zahaczyliśmy o Jarmark. Boże, ile ludzi stało w kolejkach do kramów z żarciem!!! Dzieciaki wpierniczały gofry i watę cukrową po kilka na raz, a dorośli bigosy i chleb ze smalcem na kilogramy! Jakby nie wstali od stołów, tylko uciekli z więzienia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, uczyli nas jak włączać pralkę , ale zrezygnowałem z tego kursu :D to nie dla mnie , poza tym dziś powtórka mistrzostw europy 2008 na eurosporcie :P

 

ogląszam dziś dzień bez szowinistycznych docinków :D

dobry żart siostrze wyszedł , dawno się tak nie uśmiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, jak to powiedział mój brat (inny brat :P ) "dziś jest trzeci dzień świąt" :D

Michuj, a idź Ty :lol::lol:

Tomcio Nerwica, brat zamiast mistrzo europy ogladać pójdzie zrobi coś pozytecznego, jakieś pranie czy... a nie, to może jednak nie :D ja sobie pooglądam, bo przez święta się uzaleznilam od telewizji i teraz cały czas muszę mieć pudło włączone :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×