Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

o właśnie, chociaż jedn się nie wypiera

candy to całymi dniami potrafi sprzątać. dzisiaj mi nawet trajkotała jak się nie może doczekać że jutro mnie nie ma i sobie może cały dzień przeznaczyć na swoje hobby

nie lubie sprzatac ale lubie miec czysto a tu mi jeden przyjechal i przez caly tydzien syf robil :P wiec nie moge sie doczekac az pojedzie i doprowadze chalupe do ladu :105: na jeden dzien,, bo przyjedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ale to by mnie nie wkurzało , tylko sprawiało satysfakcje :D wyobrażam sobie jak mówię do siostry " zlew pełny dlaczego gary nie umyte ? " a siostra odpowiada " już idę kochany bracie , zaraz wszystko będzie lśniło ! może kanapkę zrobić ? ... brat nie wstaje ja podam pilota " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, teraz nie wiem, czy brat tak serio mówi, czy po to, bym nie zaczęła tak mówić :P no ale jakby się zastanowić, jakbym usłyszła "kochana siostra może sobie dziś wolne zrobi? włączyłem siostrzę dumę i uprzedzenie na dvd i kupiłem sześciopak piwa, cały dla siostry" to bym się nie pogniewała... i zaczeła zastanawiać czego brat chce albo co nabroił 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, przecież ja wiem , że to niemożliwe , a nawet gdyby siostra tak powiedziała , to też bym się doszukiwał jakiegoś podstępu :P no ale kto wie może kiedyś siostra zrozumie ile brat dla niej dobrego robi :P

kupiłem sześciopak piwa, cały dla siostry

Niedoczekanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś siostra zrozumie ile brat dla niej dobrego robi

ja już teraz rozumiem :P i doceniam, tylko na swój sposób :Pznowu kurwa leniu nie odkładasz talerzy na mniejsce :evil:

 

-- 27 gru 2012, 01:10 --

 

Mushroom, miało byc coś specjalnego :bezradny::D

 

-- 27 gru 2012, 01:11 --

 

kupiłem sześciopak piwa, cały dla siostry

Niedoczekanie :P

no prędzej się doczekam, że mi brat norki albo ferrari kupi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już teraz rozumiem :P

ale ja siostry nadal nie moge zrozumieć , bo jeszcze piwa nie wypiłem :P

znowu /cenzura/ leniu nie odkładasz talerzy na mniejsce

a przepraszam zamyśliłem się ... myślałem o tym " Jaka ta Zośka to ci*pa " :D:P

 

Snejana, kupiłem rondle , a siostra nadal niezadowolona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no żadna kobieta niby nie jest skomplikowana , ale trudno się doszukać sensu w jej działaniu :P

po co ja to siostrze kupowałem , mogłem siostrze poduszkę kupić , to bym guza nie miał :P

i wymyślił brat coś?? :D

jeszcze nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×