Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana,

nie wiem o czym mowa :mrgreen:

w taką istotę siostra się przeobraża po alkoholu :P

Saiga, to brat wypił, ja może 1/20 z tego :P

To prawda , ale siostra mi na siłę te piwo do gardła wlewała :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat mnie widzi jako małpę po alkoholu? ja to brata bez alkoholu jako osła widzę, więc wlewałam w brata piwo bo liczylam, ze coś to zmieni, ale bylo tylko gorzej :P

Aranjani, ja zawsze po % mam ochote jeść :D a grzeniec jest super :D też ostatnio na nim byłam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, zgadzam się :) nie ma jak grzaniec na rynku:) ma to swój urok. a dzisiaj chyba ostatni dzień kiermaszu. Trza było jeszcze skorzystać:) Ale jeszcze piekniej jest wtedy jak jest śnieg... klimat niesamowity :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja siostrę bez alkoholu jako krowę widzę :P a po alkoholu jako małpę , bo siostra dostaję małpiego rozumu jak każda kobieta po tym trunku , który został wymyslony dla mądrych ludzi ( czyt. mężczyzn ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no ładnie wtedy na rynku jest :D w tym roku przed galeria też zrobili coś podobnego, chce tam kiedyś na łyżwy iść, ale nie mogę się zebrać :D

Tomcio Nerwica, tak mężczyźni umieją zachowywać się po alkoholu, np. kłócą sie z rodziną albo plotą bzdury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

za mała wypiłam :P

obojętnie ile siostra by nie wypiła , to mnie nie zrozumie , bo kobiety nie potrafią logicznie myśleć :P

oś bratu nie chodzi to porozumiewanie się ze mną, może trzeba się przerzucić na coś mocniejszego?? :P

a gary czyste , że siostra tak poucza brata ? :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja nie umiem logicznie myśleć?! łącząc jedno z drugim można by stwierdzić, że do mycia garów nie potrzeba logicznego myślenia, ale ja mimo, że nie myję to myślę logicznie i nawet umiem sudoku rozwiązywać, ale zaraz o czym to ja....? ah, chrzanić to logiczne myślenie :roll:

a gary czyste , że siostra tak poucza brata

jakie znów gary, brat znowu za dużo kawy wypił i ma halucynacje :P

 

-- 26 gru 2012, 22:03 --

 

Saiga,

Tak to jest,wypiją troche i już do pyskówki

a to wypić nie potrzeba do tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×