Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, znów mnie siostra bić chce :P lekarz zawsze jak mnie widzi , to pyta tylko " siostra ? " :P jeszcze nosorożec został , ale myślę jak utłuc tego bydlaka , bo się rzuca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no daje , bo ja mięczak jestem :-| poza tym ładnie to tak brata bić ? :D taką niedobrą mam siostrę niech wszyscy widzą :P no próbuje go załatwić zaraz sąsiada wezme do pomocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej nowoprzybyłym :Dtahela, też sobie dziś pospalam za dnia, znow pojdę spac pewnie kolo 4 :evil:

Tomcio Nerwica, ja tak naprawdę dobra jestem :angel: też mam taki system, źle tratuję brata dla jego dobra :P ale niech brata sąsiada nie bierze do pomocy, bo on znowu szczękę zgubił i bedzie trzeba szukać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja też naprawdę dobry jestem dla siostry :angel: i każdy facet przyzna mi racje , że mój system jest dobry ( kobiet o zdanie nie pytamy , bo będą nie obiektywne ) :P a siostra jest dla mnie zła :P no to siostra mi pomoże z tym bydlakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Ja też muszę iść jutro na kurs , kur*a jak mi się nie chce :D

Snejana, no trudno tak widocznie musi być ... albo nie musi , tylko jak bym to zmienił , to byśmy w chlewie żyli i gary by był brudne :P mam inny lepszy pomysł , ja odwrócę jego uwagę , a wtedy siostra go trzaśnie wałkiem i nosorożec załatwiony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na kurs dla gospodyń wyśle siostrę :P dobrze ja pokroję tego bydlaka , ale na miejscu siostry bym uciekł z domu gdy w rękach będę miał piłe mechaniczną :P

 

chcesz browarka ? :yeah:

O zaraz małpę będę miał w domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×