Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dzisiejszy dzień wyglądał tak: późno wstałam jak zwykle, ogarnianie się zajęło mi długo jak zwykle, niesmakujące mi śniadanie, spacer z psem, komputer (internet, filmy) do wieczora... Tak ostatnio wyglądają prawie wszystkie moje dni. Porażka. Czuję się nieszczęśliwa i nie umiem nic z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie czuje świąt. chcę jak najszybciej wracać do domu. wiecie może, czy jeżeli robiłam ekg serca i echo i nic mi nie wyszło, a mam nieprzyjemne kucia w okolicach serca, to mogę wyluzować i zwalić na nerwobóle?

 

Ciśnienie w miarę, puls aktualnie ok 90.

 

Jestem w jakiejś małej miejscowości i wymyślam scenariusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, tteraz spi spokojnie. oby tak dalej.nie wyoobrazam sobie zyci a bez niego

 

-- 26 gru 2012, 00:48 --

 

niewidoczny, dzieki. jestes kochany

 

-- 26 gru 2012, 09:31 --

 

denerwuje sie. chyba na pogotowie trafi mi dzis z synkiem jechac. mojego lekarza na pewno nie bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Hobbita :D wczoraj wieczorem byliśmy i rewelacja. Bardzo poprawiło mi to samopoczucie, ale niestety wywołało też lęki. Ciemne sale kinowe nie wpływają dobrze na moją psychikę, ale ataku nie dostałam. Od dawna nie miałam żadnego ataku. Powrót do domu po godzinie 23.00 też był ciężki, ale dałam radę ;) dzisiaj musimy jechać do rodziców :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam z pogotowia i wielka ulga- to tylko gardlo.dostal antybiotyyk. w ogole nie chcial dacc ssie zbadac,autystycy nie lubia dotyku. po wielu trudach sie udalo. a ilee ludzi u lekarza! naczekalam sie ale bylo warto. wiem juz ze nie ma zapalenia pluc no i moge go leczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Hobbita :D wczoraj wieczorem byliśmy i rewelacja. Bardzo poprawiło mi to samopoczucie, ale niestety wywołało też lęki. Ciemne sale kinowe nie wpływają dobrze na moją psychikę, ale ataku nie dostałam. Od dawna nie miałam żadnego ataku. Powrót do domu po godzinie 23.00 też był ciężki, ale dałam radę ;) dzisiaj musimy jechać do rodziców :/

pisanka, a czy przed hobbitem był trailer pacific rim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nasilają lęki myślę już o pogotowiu. w wigilię mogłem góry przenosić, wczoraj i dziś masakra wszystko boli i błędne oczy pełne lęku. asertin biorę od 1 grudnia 50mg , nie wiem co robić szkoda mi siebie i moich bliskich nieraz myślę ze jestem super silny a nieraz panika taka mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wigilia - ojciec pijany

1 dzień swiąt - ojciec pijany, ale byłem cały dzień u swojej dziewczyny

2 dzień swiat ojciec pijany dalej + awantura :/ było wszystko wporzo dzisiaj mam lekkie napady lęku, do tego od wigili zaczął mnie boleć ząb który jest jakby 1/3 zgnity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się do szkoły online,ale nie wiem czy zacząć w semestrze wiosenno-letnim czy jesienno-zimowym,zobaczę jak się dopytam :? Brakuję mi zajęcia bo cały czas mam wolne na tym stażu.

Nie wiem jeszcze czy ten kierunek ruszy.Jak nie to rezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×