Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Absinthe, ja chciałam zrobić wczoraj, ale mi skladników zabrakło, wszystko poszło na serniki i inne pozycje obowiązkowe :P ale też mam zamiar się wziąć, bo nie po to foremki kupowałam by leżały :P

 

-- 25 gru 2012, 17:42 --

 

Tomcio Nerwica, ok, ja dziś na trzeźwo to się będę z nich nabijać :D bo tak zaglądałam dziś do tego co pisaliśmy wczoraj, i niektórych postów nawet nie pamietam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, tak właśnie takie :D jak mi się to spodoba to sobie takie gumowe czy plastikowe (czy z czego one tam są) kupię :P na pewno gdzieś dostaniesz, ja dostalam bez problemu w supermarkecie ;)

 

-- 25 gru 2012, 17:45 --

 

Niech Ci wszyscy ludzie już się wyniosą z mojego domu, nie wytrzymie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja też na trzeżwo , dziś tylko eurosport oglądaliśmy cały dzień :D takie nudy , że oglądaliśmy taniec na łyżwach , bilard i jakiś wędkarski program :P też patrzyłem na te wczorajsze posty i się śmiałem , zostałem nazwany starym rowerem , ale nie pamiętam już przez kogo i wałkiem dostałem , ale tu akurat domyślam się kto mi to zrobił :P

Absinthe, no wiem właśnie :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, czy ja wiem , trochę się postarzałem ostatnio :P

jeszcze jak powiedziałem , że się teściowej boję , to ktoś powiedziała , że jestem tak stary , że moja teściowa już nie żyje pewnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, też dziś cały dzien przed telewizorem siedzielismy jak tylko szło coś ciekawego to mi przełaczali :-| a szło Charlie i fabryka czekolady, ogniem i mieczem i mecz portugalia-hiszpania, ja tam lubie oglądać powtórki w święta :D wałkiem? nie, wałek to nie ja, na pewnie nie ja :roll: ale tak wracając do tych skarpetek, kogo chce brat w tej naszej piwnicy tam truć? Bo chciałam tam dziś zejść, ale uznałam, ze nawet nie wiem, kogo przetrzymujemy :P

Absinthe, wigilia bez rodziców? to ma swoje plusy ;) to ja nie mogę uwierzyć, ze jestem tak różna z moja nieliczną rodzina, z która jestem spokrewniona, nie wiem jak dzis z nimi 7 godzin wytrzymałam, :roll: sto razy bardziej wolę rodzine ojczyma, są śmieszni i się rozumiemy, przynajmniej z wiekszocia i traktują mnie jakbym naprawdę była jedna z nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja też uwielbiam powtórki , a szczególnie Kevina samego w domu :P nie wiem czy to siostra , ale pamiętam , że siostra wczoraj na mnie tak krzywo patrzyła :D to ja kogoś chciałem skarpetkami truć ? nie pamiętam tego nawet , a to oznacza , że święta były udane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Kevin chyba dzisiaj idzie! :mrgreen: krzywo patrzyłam? nie, to brat na mnie krzywo patrzył! aha ale brat ma zeza :P no bo brat nosorożca otruł i chciał rozszerzyć działalność :D

 

-- 25 gru 2012, 18:10 --

 

Absinthe, czy ja wiem , trochę się postarzałem ostatnio

potwierdzam, brat to się już sypie, ostatnio nogę zgubił, pół dnia musiałam szukać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, wczoraj to siostra nie dość , że mnie wałkiem uderzyła , to jeszcze chciała mnie uderzyć pustą butelką :P jak to otrułem nosorożca ? co siostra za wódkę kupiła :D może jeszcze żyje :-|

 

potwierdzam, brat to się już sypie, ostatnio nogę zgubił, pół dnia musiałam szukać :lol:

to prawda niestety , ale siostra też już do młodych ludzi nie można zaliczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, przepraszam, ze brata biłam chciałam mocniej ale serio pustą butelką ? :shock: dobra jestem :P a z tym nosorożcem to nie wina wódki tylko skarpetek brata, ale on chyba wciaz stoi przed domem i żyje :D

 

ale siostra też już do młodych ludzi nie można zaliczyć

Co mówisz dziadku, bo nie dosłysze? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja się tak chwaliłem przy gościach moim systemem dzięki któremu siostra nie rozrabia , a siostra mnie wałkiem uderzyła i jeszcze butelką groziła :P wyśmiali mnie :P żyje , ale jak do niego wyszedłem to mnie zaatakował , co ja mu wczoraj zrobiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, hmmm nosorożec się buntuje, jego też będzie trzeba upiec i zjeść :P na co nam to bydle. nie wiem, co mu brat zrobil, ale nie podoba mi się jego zachowanie :P Może zły, ze wódki nie dostał? Ja nie rozrabiam, ja grzeczna jestem, system bratu nie potrzebny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×