Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z psem muszę wychodzić, ale prawda jest taka, że wciąga strasznie.

Ale dobrze robi, bo aż się nie chce odejść i można spokojnie kilka godzin nawet ćwiczyć i się tego nie czuje.

Dopiero później. Mam jeszcze zakwasy po skakaniu przez przeszkody w Kinekt Adventures czy jakoś tak to się nazywa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, :lol: calkiem mozliwe. W kazdym razie jestem idiotka... bo potem dotarlo do mnie ze u weta wazylam sie z calym osprzetem..w zimowych butach i w kurtce, z torebka a nosze wielkie i wypchane a w domu na golasa..to i tak te dwa kg niewiele bylo na to co mialam na sobie :hide::oops:

A teraz do stycznia pieprze.. nie chudne. Pozwole sobie na jedzenie dobrych rzeczy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę dużej zmiany od ostatniego zdjęcia, ale najwięcej tłuszczyku mam skumulowanego właśnie w okolicy brzucha, więc potrzeba duzo determinacji i systematycznosci, a tego mi nie brakuje na szczescie :P

 

dzieki temu zdjeciu zobaczyłam jakie mam brudne lustro. :P

blabla.thumb.JPG.3ab09e254f793afee73c009406b579c0.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam jakieś ćwiczenia z gazet na DVD i czasami się zmotywuję, żeby poćwiczyć. Chciałabym mieć rowerek stacjonarny i właśnie myślę, żeby tego co dostałam na wigilię nie wydawać tylko przyoszczędzić i za jakiś czas kupić taki rowerek z licznikiem spalonych kcal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleepwalker,

taki rowerek dla tych ,którzy chcą z siebie zrzucić parę kilo to super rzecz. Ja kupiłem niemiecki ( użuwany) w komisie za 70 zł -( nie magnetyczny ,ale taśmowy). Rodzice mają megnetyczny , to przy taśmowym ichny to leciuśka frajda. Przy taśmowym ducha idzie wyzionąć. Godzina pedałowania to można się zesrać , a koszulkę to można wykręcać z potu. Zresztą , mało komu uda się godzinę wytrzymać ( nawet przy średnim nastawieniu oporu tąsmy). Jest tam tez licznik kalorii ,ale to bajer ( tak uważam).

Napewno to lepsze niż bieganie ,jeśli chodzi o zrzucanie wagi. Ja to bardziej kupiłem na stawy ,ale kondychę idzie tym też sobie wyrobić . Potrzeba jednak sy-ste -ma-ty-czno-ści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wątku dietowy spotykamy się ponownie... :mrgreen:

Plany dietowo-ćwiczeniowe jak zwykle ustawione od stycznia :lol:,dlatego trzeba będzie pożegnać się z niezdrowym żarciem,ale też ograniczyć wpierdalanie... :mrgreen:

Mam nadzieję że nie skończy się na "diecie tygodniowej" jak to zwykle bywa,no nic,trza się wziąć za mordę bo przy takim trybie życia zdechne ze 10 lat na serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze ponad rok temu odżywiałam się niezdrowo, jadłam duzo białego pieczywa, mnóstwo słodyczy(dzienna dawka to min tabliczka czekolady), a do tego nie ćwiczyłam. Zażerałam depresję i dobrze mi z tym było, a co za tym idzie przybrałam na wadze(wszystko szło mi w okolice brzucha) Przełom nastąpił gdy zaczęłam brać citabax :P schudłam po nim kilka kg i ten efekt tak mi się spodobał, że postanowiłam ograniczyć słodycze. Nie było łatwo, bo jako czekoladoholik miałam ciągi, ale z dnia na dzien było co raz lepiej. :)

Później jasne pieczywo zastąpiłam ciemnym, nie piłam napojów, a wodę niegazowaną, śmietane zamieniłam na jogurt naturalny, nie smarowałam pieczywa. Z czasem weszło mi to w nawyk i jest tak do dziś plus od niedawna dodałam do tego ćwiczenia.

Nie wierzyłam w to, że wysiłek fizyczny wpływa na samopoczucie do momentu gdy sama nie zaczęłam cwiczyć. Mam więcej energii, lepszą kondycje i wielką motywację do działania! :)

 

To moja walka. 1:0 dla mnie :)

życzę wytrwałości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×