Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, Masz rację , dziewczyny ze Stolicy nie są komercyjne , albo ja na takie trafiam , ogólnie ciężko zauważyć przejeżdzając nawet autem. Bardzo mi się to podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, badań nie mam , ale z obserwacji to wiem :D

Pitu, no z tymi dziewczynami w Warszawie pod tym względem jest dobrze :D

Snejana, chyba najgorsze wiem , bo siostrę mam z Krakowa :P ostatnio dzwonił Florentino Perez prezes realu i powiedział " gdybyśmy się wtedy na twoje warunki zgodzili , to dziś barcelony nie byłaby pierwsza ... ale teraz cię nie zatrudnimy bo za stary jesteś " życie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ale mnie siostra podsumowała :P tylko taki pazerny nie jestem , bo te pierogi dałem nosorożcowi :D biedaczek na mrozie stał , bo go siostra na świeta do domu wpuścić nie chciała , to niech ma coś z życia i wreszcie coś zje oprócz szyszek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra lece spać kochani, bo jutro cięzki dzień :? musze jechać po rodzinę z rana i to taką strasznie upierdliwą, prawie tak jak brat, ale z nimi to jeszcze gorzej bo na dodatek nudni są i totalni abstynenci :roll: nie wiem, jak ja to przeżyje, możliwe, ze nie, takze żegnajcie :papa:

 

-- 25 gru 2012, 00:52 --

 

Tomcio Nerwica,

w moim to opada
no ja sie nie dziwie, ze w brata pokoju to nosorożec opada, od tego smrodu brudnych skarpetek to nawet karaluchy zdychają :P

Saiga, pogodził nas :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×