Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, dobra, to jutro na czworakach będę przy gościach :D

, picie jak i inne rzeczy,każda wybór ma swoją cene,za wszystko przyjdzie zapłacić.

dlatego ja ciągle bez pieniędzy jestem :P

Tomcio Nerwica, brat! :D co ja czytam, że się brat kłóci, nie ładnie, zupełnie jak ja :P czy brat chociaż raz czegoś inaczej zrobić nie może?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w rodzinie też wszyscy wstawieni , a wujek tak najeb*ny , że w kościele robił za trzeci filar i przez całą drogę gadał mi na ucho jakieś bzdury " że on ich wszystkich załatwi " tylko nie wiedziałem o kogo mu chodzi :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Obrazili się na mnie bo się opłatkiem nie podzieliłem :D coś tam gadali , że za dużo wypiłem i coś mi odbija , a mnie po prostu śmieszy ten zwyczaj , bo ci ludzie są przesiąknięci nienawiścią i zazdrością , tylko w ten jeden dzień sobie dobrze życzą , a póżniej robią to samo więc powiedziałem im , że są zbieraniną idiotów udających wiernych :D a siostra też znów się kłóci , nieładnie :nono::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat, jakbym ja tak swoje rodzinie powiedziała to chyba bym już dawno w przytułku mieszkała :P w sumie nawet się nie pokłóciłam, tylko focha strzeliłam i poszłam, ile można sluchać o tym, czy mam chłopaka i ze lepiej wyglądałam, jak przytyłam, o albo o komunie :roll: ale z tym wujkiem, trzecim filarem, to nawet śmieszna rozmowa musi być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×