Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

haribo190, nie wszyscy, nie wszyscy...ja właśnie leżę, jednym okiem spoglądam na ekran telewizora, drugim "latam" po forum...

Zjedliśmy z Mężem barszczyk z uszkami, bo bardzo lubię, karpia usmażyłam wczoraj i niczego nie udaję...

Też dzisiaj oboje nie czujemy się najlepiej, ale to zmiana pogody temu winna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., zadzwonilam do dziadka,chcialam zlozyc zyczeniia na swieta. okazalo sie ze jest w szpitalu w cieezkim stannie.moi ukochani niby rodzice nawet niee raczyli mnie powiadoomic. nie gadaja ze mna ale wiedza,ze cos takiego to chybba powinni mnie napisac. mam tylko nadzieje ze z ttego wyjdzie. on daleko mieszka,,jak ostatnio dzwonilaam wszystko bylo ok. i tak nagle

 

-- 25 gru 2012, 02:49 --

 

Lady Em., zadzwonilam do dziadka,chcialam zlozyc zyczeniia na swieta. okazalo sie ze jest w szpitalu w cieezkim stannie.moi ukochani niby rodzice nawet niee raczyli mnie powiadoomic. nie gadaja ze mna ale wiedza,ze cos takiego to chybba powinni mnie napisac. mam tylko nadzieje ze z ttego wyjdzie. on daleko mieszka,,jak ostatnio dzwonilaam wszystko bylo ok. i tak nagle

 

-- 25 gru 2012, 07:53 --

 

ciezka noc,co chwile sie budzilam,pilam wode.rano tez wczesnie wstalam choc swieta i pospac by mozna. a trzesie... ide po prochy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy świątecznej masakry... Spotkania, odwiedziny, głupie pytania w stylu: "coś ty taki przestraszony????" Już mi ręce latają...

Wkurwiony jestem na tych Majów, miał byc koniec świata a oni w kulki polecieli... a tak się cieszyłem ze się to wszystko już skończy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w polowie domu prad wysiadl. przyszedl znajomy,kombinuje juz kilka godzin i nic. dopiero sniadanie jem. ch...uj z takimi swietami.ciagle cos nie tak. a jesc mi sie wcale nie cchce. wmuszam w siebie ale i tak wiele nie wmusze. mam dosc

 

-- 25 gru 2012, 12:59 --

 

a u mnie w polowie domu prad wysiadl. przyszedl znajomy,kombinuje juz kilka godzin i nic. dopiero sniadanie jem. ch...uj z takimi swietami.ciagle cos nie tak. a jesc mi sie wcale nie cchce. wmuszam w siebie ale i tak wiele nie wmusze. mam dosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×