Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Chu*owy, nienawidzę świąt, eleganckich ubrań i pomimo tego ze wie sie, iz u wszystkich sie nie uklada i tak wszyscy udają, że jest zajebiście, po co? Czy to coś zmienia? No po prostu nie mogę wytrzymać poziom irytacji w święta sięga wyżej niż mount everest. Wesołych swiat wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczął się ok, ale potem płakałam cały czas na samą myśl o wigilii u rodziców. Już wiem, że będę cały czas poniżana przez siostrę, pomijana w jakichkolwiek rozmowach i ogólnie ignorowana. Poza tym smutno mi na samą myśl o ludziach, którzy nie mają z kim spędzić świąt.. ryczę cały czas. Wesołych świąt, może u Was będą lepsze niż u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was, że tutaj piszę, nie w tym temacie, ale potrzebuję natychmiastowej odpowiedzi, a zauważyłem, że ten temat " żyje " a nóż dostanę od Was odpowiedź. Mianowicie przez 4 tygodnie brałem Zomiren 1mg na dobę, skończyłem brać drugiego grudnia i zastanawiam się, czy dzisiaj mógłbym sobie wziąć 2 tabletki po 0,5 mg, od tego czasu nie brałem zadnego srodka na uspokojenie oprocz picia melisy, a dzisiaj jest wigilia i przyjezdza na nia osoba, przez ktora dostalem nerwicy rok temu i na sama mysl spotkania zaczyna mnie sciskac w gardle i serce zaczyna sie odzywac, dlatego chce sie uspokoic, zebym czasem ataku nie dostal przy stole i na pogotowie nie musial jechac :I Na ulotce pisze, ze pierwsza dawke Zomirenu trzeba wziac przed snem, a jesli ja chce tylko dzisiaj, doraznie to moge wziac teraz 0.5 mg i o 17 druga 0,5 mg i wszystko bedzie okej ? Proszę o pomoc i jeszcze raz przepraszam, ze nie pisze w temacie, ale naprawe jest to sprawa priorytetowa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Criss23, nie denerwuj się, spokojnie możesz wziąć, tylko potem żadnego alkoholu oczywiście. Lek jest po to, żeby nam pomagał. Inną sprawą jest fakt, że pewnie tak się już nakręciłeś przyjazdem tej osoby, że i tak jakieś objawy lęku wystąpią. Jeśli jest to zbliżone do paniki, to Zomiren powinien pomóc przeżyć te kilkadziesiąt minut. Alprazolam to lek doraźny, więc teoretycznie mógłbyś wziąć tylko jedną dawkę (przed Wigilią), ale jeżeli cały dzień masz rozwalony, to może rozważ obie dawki. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanko, nie potrafisz złapać dystansu do sytuacji, które są C znane??? Postaraj się ignorować przykre dla Ciebie słowa, wypowiedzi ludzi, którzy widocznie lubię dowartościowywać się czyimś kosztem...

Sądzę, że tak postępują ludzie, którzy sami mają kompleksy...

Nie pozwól jej na to, ostro przeciwstaw się temu!!!!

Gdybym ja była świadkiem takiej sytuacji, oczy bym wydrapała osobie, która obraża, poniża innych...taki mam charakter-ogromne poczucie sprawiedliwości we mnie tkwi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×