Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

To on nie obraca się wśród kobiet w realu? Dużej części tematu nie przeczytałem, więc mogę nie wiedzieć pewnych rzeczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocykNo skoro takie dzieło, w którym wyj.. jest wszystko "jak krowie na rowie" nie wyrwało Cie z tego obłędu to ja na pewno tego nie dokonam. Przygarnij chłopie jakiegoś psiaka, kup fajkę i bujany fotel bo nie ma dla Ciebie ratunku ;P

 

Nie prosiłem cię o żadne rady i nie musisz się wysilać na te twoje "zabawne" teksty. Powtarzam ci jeszcze raz wsadź je sobie tam gdzie nie dociera słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się kompletnie sypać.

 

-- So gru 22, 2012 12:31 am --

 

Odczuwam kompletne wyobcowanie. Nawet jak widzę jakąś dziewczynę dla której jestem atrakcyjny, nie wiem co robić jakby do niej podszedł. Nie wiem co mówić.

Nie rozumiem tego wszystkiego, to wszystko dla mnie nie ma sensu.

 

-- So gru 22, 2012 12:32 am --

 

Nie potrafię też się uśmiechać na zawołanie ani nic w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z

 

Nie potrafię też się uśmiechać na zawołanie ani nic w tym stylu.

Uśmiechanie się na zawołanie jest sztuczne.

Po co chcesz się w taki sposób uśmiechać?

No, raczej nie podejdę do dziewczyny z kamienną twarzą XD . Chyba.

Imo lepszy poker face niźli sztuczny uśmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechanie się na zawołanie jest sztuczne.

Po co chcesz się w taki sposób uśmiechać?

No, raczej nie podejdę do dziewczyny z kamienną twarzą XD . Chyba.

Imo lepszy poker face niźli sztuczny uśmiech.

Najlepszy byłby prawdziwy :P . Raz mi się tak zdarzyło, ale wtedy pomyliłem osobniczkę ze znajomą z podstawówki.

 

W ogóle to jak były testy psychologiczne, to nigdy nie umiałem rozgryźć tej układanki gdzie gość idzie z jakąś paczką, ktoś tam jedzie samochodem, itd. Wie ktoś może o co w niej chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze rozumiem chodzi o coś takiego:

 

Porządkowanie obrazków (przedstawiane są obrazki stanowiące elementy historyjki, należy je uporządkować tak, by historyjka miała sens) - bada rozumienie sytuacji interpersonalnych, umiejętność przewidywania konsekwencji.

 

masz odpowiedź, link http://www.zdrowie.med.pl/psychologia/badania/skala.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze rozumiem chodzi o coś takiego:

 

Porządkowanie obrazków (przedstawiane są obrazki stanowiące elementy historyjki, należy je uporządkować tak, by historyjka miała sens) - bada rozumienie sytuacji interpersonalnych, umiejętność przewidywania konsekwencji.

 

masz odpowiedź, link http://www.zdrowie.med.pl/psychologia/badania/skala.html

To jest to. I właśnie jednej historyjki nie potrafiłem tam ułożyć. Właśnie tej z tym że gość idzie z jakąś paczką i coś jest z jakąś gościówą która chyba jedzie samochodem.

 

Wie ktoś o co w niej biega i czy to może mieć jakiś związek z tematem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

człowiek nerwica, oczywiście, że kobiety też są nudne. I zaręczam Ci, że wcale nie jest tak, że facet musi "nie wiadomo co robić" by jakaś kobieta się nim zainteresowała ;) Po prostu musi by być dla niej interesujący... a dla każdej kobiety "interesujący" znaczy co innego :)

 

Ludzie są nudni!!!! I dobrze prawisz z tym byciem interesującym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

człowiek nerwica, oczywiście, że kobiety też są nudne. I zaręczam Ci, że wcale nie jest tak, że facet musi "nie wiadomo co robić" by jakaś kobieta się nim zainteresowała ;) Po prostu musi by być dla niej interesujący... a dla każdej kobiety "interesujący" znaczy co innego :)

 

Święta prawda. Ja sam uważam się za cholernie nudnego człowieka, zero pasji, zero zainteresowań, nic specjalnego nie potrafię, a jednak moja luba uważa, że jestem interesujący, bo potrafię ją rozśmieszyć. Widać to wystarczy. Jej rodzice mi powiedzieli, że przy żadnym wcześniejszym się tyle nie śmiała.

 

Ludzie są nudni!!!!

 

Ja ich tam uważam za skończonych debili. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×