Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, ale czasem to siostra tak krzyczy , że na uszy nic nie słyszę po takim wykładzie :D niech siostra nie próbuje być miła , bo kiepsko wychodzi , wole juz jak siostra mi dogryza jakoś się przyzwyczaiłem :P no mnie może siostra oblać , tylko nie telewizor , trudno poświęcę się :D

Saiga, zaraz do sąsiada po słomki pójdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, a ja potrafię być miły dla siostry , ale tylko jak coś od siostry chce w innym wypadku nawet mi się udawać nie chce :D nawet w święta się chce mnie siostra pozbyć , ale tak łatwo nie ma , do kolacji przeżyje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, hahaha, ja nawet wtedy nie muszę być miła, wystarczy, że się wydrę :P ale... kolacji nie ma... chyba, ze brat cos ugotował ja dziś bylam zajęta... :roll: w ogole to prezent, dla brata mam, ale w sumie to się zastanawiam, czy bratu dać czy by sobie nie zostawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mimo że wczoraj męczyłem się od 2 nocy do 20 to gówno to dało i znowu się obudziłem przed chwilą w pełni sił.................................................

 

Za pare godzin znowu bede zapraszał do dziennego :<<<<<<<<

 

Co tam u Was ? :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, O nie , niech się siostra trochę pomęczy teraz :D i zapomniałem zapytać za co dostałem ? :P

 

Swoją drogą pamiętam historię jak facet się zataczał na ulicy , klękał co jakiś czas aż w końcu usiadł na krawężniku i siedział tak z pół godziny :D to było w święta ale wielkanocne , aż w końcu przyjechała karetka i podali mu coś na otrzeżwienie , coś mu wstrzyknęli i po tym normalnie wstał i w miarę prosto poszedł do domu ... odchodząc powiedział do sanitariusza " panie , coś pan kur*a najlepszego zrobił " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×