Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, nie, początkiem mojej nocy ale jak chcesz to teraz Ty się możesz czymś oblać
uuu, sok - poprzeczka wysoko postawiona, Saiga, teraz nie wypada niczego słabszego niż wrzątek :twisted:

 

a ja mogę potem płynem do chłodnicy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, siostra nie powinna pić piwa , tylko soczek właśnie , a dlaczego to nie będę mówił , bo znów dostanie mi się za szowinizm :D jak przewracałem latarnie to się siostra ze mnie śmiała ,a teraz ja mam okazje , to się pośmieje z siostry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to widział, ludzie! Co to, co to to, kobieta wyzwolona, soków jej się zachciało, jakie to nowoczesne, soki, soki..!

 

 

... dobra spadam, bo zaczynam bredzić ;p

 

Wesołych Świąt i dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, bez przesady , ja jestem bardziej od napraw ( wiem , że zlew jeszcze nie naprawiony :P ) :D nie mówię , że wszystko lepiej , bo siostra lepiej ode mnie sprząta zresztą kobiety mają taki wrodzony talent do tego :D

Saiga, :lol: trudno się z tym nie zgodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi, :lol: wesołych świąt ;)

Tomcio Nerwica, od psucia chyba, a nie od napraw :P to ja wole byc beztalenciem :P nie no żartuje, muszę się czymś zajmować w przerwach po między darciem się na brata i oglądaniem realu :P ale może mi brat teraz sok nowy przenieść, bo się boje po domu po nocy chodzić :P

 

-- 24 gru 2012, 00:48 --

 

Saiga, nie mam dywanu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no właśnie ja tak dbam o siostrę , a siostra na mnie krzyczy jeszcze :P ładnie to tak na braciszka krzyczeć ? :D przyniosę siostrze ten sok , tylko niech siostra pije z dala od telewizora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no jakbym krzyczała to by się brat rozpuścił jeszcze i co? a i tak już zrzędzi, narzeka, upierdliwy jest i tylko by piwo pił :P ale ok, w sumie już 24, więc mogę spróbować być miła :D dzięki za soczek to ja może brata obleje?? :D

 

-- 24 gru 2012, 01:14 --

 

Saiga, może w ogóle własne ognisko rozpalić? albo pochodnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×