Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Miniaa, przyjmujemy :P

_z_, spoko,akurat w tym roku moim towarzystwem są nawracające doły i zawracający dupe ojciec,więc stąd raczej tych świąt dobrze nie zapamiętam.

Ale nie bagatelizuje innych,to że ja mam gówniany nastrój nie znaczy że wszystkim innym życzę podobnie,przeciwnie,oby innym służyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniaa, przyjmujemy :P

_z_, spoko,akurat w tym roku moim towarzystwem są nawracające doły i zawracający dupe ojciec,więc stąd raczej tych świąt dobrze nie zapamiętam.

Ale nie bagatelizuje innych,to że ja mam gówniany nastrój nie znaczy że wszystkim innym życzę podobnie,przeciwnie,oby innym służyły.

Sajga, dzięki za przyjęcie. Jeśli mogę się wtrącić, to też mój ojciec zawraca mi dupę... to jest takie uciążliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniaa, niema problemu. :P

Mój ma nature zatruwacza,dodatkowo jest chory...

To połączenie zbyt dobre nie jest,na dodatek zdaje sobie sprawę jaki jest trujdupem i nadal to robi.

luk_dig, John Gage,sam od siebie drogi ( customy naprawdę wysoko stoją, a takie robione w ilości 1 - strzelam że koło 1000$ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Zatem strzelam że to koło 1500$ (walther - 380$) ale do PL i tak nie sprowadzisz :P

Miniaa, mój tylko upierdliwy.

A także z kijowymi nerwami,nienawidzę całej jego osoby coraz bardziej, a najbardziej tych podobieństw w charakterze które się u mnie pojawiają,to chyba najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×