Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Już teraz mogę opisać dzisiejszy dzień bo do jego końca zapewne nic się już nie zmieni...:(

Od samego rana strasznie boli mnie kark i z tego powodu czuje się okropnie...:(

Pobudka o 11.00, mały wypad na dwór, komputer.... tak w skrócie można opisać dzień :) NUDA... ogólnie czuję się jak worek i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najgorsze są poranki mam wtedy szczękościsk i napięcie mięśniowe no i odruch wymiotny to jest chyba najgorsze

 

Taaa... nie można nic zjeść bo zaraz haft idzie. Znam to zawsze przed szkołą rano nie mogę nic zjeść a jak chce się przybrać na wadze to trzeba(w moim wypadku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot taki mój dzień.

Zalatuje mi pesymizmem. Sam skazujesz się na samotność. Poszukaj w sobie pasji a znajdziesz ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nawet w samotności można robić wiele ciekawych rzeczy! Najważniejsze, żeby dawały Tobie zadowolenie. Rozwijając swoje zainteresowania rozwijasz swoją wartość i poczucie własnej wartości.

 

Lukasz1987, najwyższy czas, abyś poszukał skutecznego dla siebie sposobu rozładowania stresu. Metod jest wiele. Stres najczęściej skupia się w brzuchu to fakt, a czy masz jakieś dolegliwości fizyczne ze strony brzuszka????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, mnie dziś jedna zwaliła z nóg - moja przyjaciółka z Anglii zjechała :mrgreen:

Zły czar prysł. Nie ma to jak prawdziwy przyjaciel :P

 

A teraz Darek leci do Ciebie! Trzaśnie aż się przez miesiąc ze szczęścia nie pozbierasz, bo poniedziałek się już na szczęście kończy :lol: Oby;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak się zapisywałam na to forum, to codziennie mi było niedobrze. Teraz to mogę nawet butelkę wina siarkowo-jabłkowego wypić wieczorem i czuć się rano sensownie. Chociaż jak się wczoraj wieczorem chipsów napchałam... :roll:

 

Pochwalę się, że zaczęłam się już uczyć do wrześniowego egzaminu. Nawet powiem, że udało mi się moje natręctwa zaprząc do pracy - robię sobie szczegółowe plany, dokładne notatki ;)

 

Ale tak w ogóle nie wiem co myśleć. Dostałam sms od kumpla z wakacji, taki bardzo pozytywny, ale... myślałam, że jeżeli będzie "wyskakiwał" na parę dni to da mi znać :(

 

Brzuch mnie boli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś znów czuję się źle. leki miały działać, a wcale nie chcą. głowa mnie boli i najchętniej po pracy posiedziałbym w domu, ale muszę wyjść, a czuję takie zniechęcenie, że hej. obniża mi się nastrój... bleee.

 

cholera, jak długo jeszcze będę tu jęczeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni czuję sie dobrze, może dlatego że łykam 2 razy więcej tego świństwa... :roll::roll::roll: . Porzednia dawka okazała sie po przwie 3 miesiącach niewystarczająca i znów miałam straszne doły. Teraz chce mi sie żyć. :D:D:D

Idę przekopać działake i zasiać trawkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień w porównaniu z kilkoma ostatnimi jest fatalny ...

a do południa było tak dobrze :(

wstałem raniutko o świcie czyli o 9.00 i poszedłem sobie naprawić samochód ... potem internet, mały wypad na dwór i lęki, natrętne myśli ...

cholera dziś dopadły mnie takie bzdurne myśli, że aż żal mi na siebie patrzeć, ale cóż bywa ... i tak sobie teraz siedzę z myślami przed komputerem i wyrzucam swoje smutki na forum ...

dzisiejszy dzień już nic ciekawego nie wróży ... szlak by to trafił :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień już nic ciekawego nie wróży ..

A może właśnie za chwile wydarzy się coś fajnego, miłego, zaskakującego....Nie przekreślaj dnia przed zachodem.

Jestem dzisiaj tak pozytywnie nastawiona, że mogę ci nawet przesłać troszke optymizmu, na dobry początek....

Buziaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×