Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, Możliwe,jeśli miałbym już to zwierzę - nie porzuciłbym go, mimo wszystko...

W schroniskach nie bywam,nie na moje nerwy,cierpienie zwierząt wzbudza we mnie znacznie więcej litości niż cierpiący człowiek.

 

Porzucanie zwierząt - czyste skurwysyństwo,"Bierz odpowiedzialność za to co oswajasz" jak to było ujęte w pewnej szkolnej lekturze...

 

(jednak lektury potrafią czegoś przydatnego nauczyć) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, też myślałam że to nie na moje nerwy... i rzeczywiście. Odbiło się to na mnie niesamowicie. Ale zwyciężyło to, ze mogłam pomóc...

Boje się kolejnej wizyty... ale mamy dary, musimy zrobić kolejne zdjęcia... żeby pomóc...

 

dokładnie... "Bierz odpowiedzialność za to co oswajasz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw,dziś zobaczyłem po raz kolejny że nie nadaję się do życia w społeczeństwie,bo nikt inny nie narobi takiego burdlu przy zamówieniu pizzy.

Mianowicie - zapłaciłem za pizze z dowozem 100 (Myśląc że to 50!),po odebraniu patrzę - 80 w moich rękach - o krwa,gość nie wziął sobie kasy)

1 telefon do pizzerii by zawrócili kierowcę .

za 3 min patrze do portfela - niema owej 100 którą zapłaciłem.

2 telefon do pizzerii że jednak wszystko w porządku.

W końcu gość i tak zrobił 1 kółko niepotrzebnie,by dowiedzieć się że dałem dupy.

(przez dobre pare miechów nic tam nie zamówie,może zapomną)

hi-512-5.?1310873237

oh-God-why.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, tyle samo co brat :P a stary cukier cyjanek nie był wystarczajaco dobry?? :D

 

-- 21 gru 2012, 21:29 --

 

Saiga, cóż za uczciwośc, by chceć gosciowi kase oddawac ktorej nie wziął :D ej wyluzuj, gdyby m ja sie takim wtopami przejomowala to już bym nie żyła ze wstydu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×