Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sąsiada przed chwilą mnie odwiedziła :D ahh te kobiece wywody na temat polityki , końca świata i innych spraw :P przez godzinę rozmowy tylko powtarzałem " tak , zgadzam się " chociaż takich głupot dawno nie słyszałem , ale kobietą można to wybaczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Z tymi w mieście to jeszcze można pogadać choć nie zawsze , ale na wsi to już w ogóle ludzie są tak ciemni (przynajmniej u mnie) że człowiek nie wie czy się śmiać czy płakać :D i z siostrą nie potrafię rozmawiać ... no chyba , że coś od siostry chce , to wtedy tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Właśnie próbowałem , ale nie chciałem tego mówić wprost :D powiedziałem " ale podłoga brudna , ostatnio miałem rękę złamaną i nie ma kto się za to wziąć " ale się nie domyśliła jak to kobieta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej panowie 21.12 już za 1,5 godziny :mrgreen:

Tomcio Nerwica, brat ze mną nie rozmawia, tylko mi dogryza :P niech brat nie mówi, ja teraz jestem na wsi i się ciemna nie czuję :evil:

Saiga, niech bedzie kopalnia, może ładny munderek dostanę :mrgreen:

 

-- 20 gru 2012, 22:37 --

 

ale podłoga brudna , ostatnio miałem rękę złamaną i nie ma kto się za to wziąć " ale się nie domyśliła jak to kobieta

A faceci mówią, ze to baby ciągle robią aluzje, ktorych oni nie rozumieją :P wystaczy powiedzieć "możesz umyć podłogę, proszę?" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, W sumie racja :P ja wiem czy siostra nie jest ciemna :P może tak , może nie , ja tam się nie wypowiadam , bo się boję :roll::P

 

 

A faceci mówią, ze to baby ciągle robią aluzje, ktorych oni nie rozumieją :P wystaczy powiedzieć "możesz umyć podłogę, proszę?" :D

Nie chciałem wyjść na chama i tak delikatnie zasugerowałem :P a co miałem powiedzieć ? " dobra koniec tych wywodów , łap za ścierkę i wyczyść tą podłogę , to będzie z ciebie pożytek , a nie mi opowiadasz te głupoty , bo już mi się słuchać nie chce " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Z tymi w mieście to jeszcze można pogadać choć nie zawsze , ale na wsi to już w ogóle ludzie są tak ciemni

 

podaruję Ci to tylko dlatego,że ja nie ze wsi a z lasu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Oczywiście nie miałem na myśli wszystkich :D sam jestem ze wsi i czasem nie mogę już tych ludzi słuchać :D

Snejana, No coś w tym jest :D ale tak głupio prosić obcą kobietę żeby mi posprzątała , to chciałem jej to zasugerować w inny sposób :P następnym razem położę się i powiem , że jestem sparaliżowany , do tego zostawię miotłę i inne narzędzia do sprzątania w jednym miejscu , to może się kobieta domyśli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ja podobnie :D las dobra rzeczy i za darmo :D słodki masz awatar :D

Tomcio Nerwica, brat coż za drastyczne środki! to może lepiej jej nożem pogrozić żeby posprzątała? oo nawet dobre, niech ją brat do garów też zagoni, będę miała wolne

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×