Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czuje, że się zbliża wolne, takie przyjemne wolne, ale nie widze tego w swietle kolorowych bombek.

A wczoraj duzo ludzi w marketach, korki straszliwe, przedświąteczne szaleństwo już nastało.

 

O ja, ale mocny ten avatar masz Lilith, aż mnie ciarki przeszły, te wylewające łzy czarne. :zonk:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, nie wiem co może ci się przypodobać. Jak nie lubisz głupawych gier to polecam jakąś strategię, bo trochę trzeba pomyśleć, a przy okazji można pobyć w różnych czasach i warunkach. Tak jak pisałem dobre jest Age of Empires. Za jakiś czas będę grał w drugą część z kuzynem.

[videoyoutube=_rS_n3JVTPE][/videoyoutube]

http://thepiratebay.se/torrent/6036802/Age_of_Empires_II__Age_of_Kings_v2_0___Conquerors_v2_1

http://allegro.pl/na-prezent-age-of-empires-i-i-ii-z-dodatkami-4gry-i2858167253.html

Podaję dwa linki jeden na Zatokę Piratów :P A drugi na Allegro. Gra nie jest droga, niedawno sobie zamówiłem. Kolejną zaletą gier strategicznych jest to że można fajnie grać przez internet ze znajomymi. Jeśli chcesz jakąś "drobniejszą" gierkę w stylu starych arcadówek to polecam Warblade. Jest tryb dla dwóch graczy.

[videoyoutube=iJHwEdoorRw][/videoyoutube] Sorki za jakość wideo, ale lepszego nie znalazłem. To na razie tyle, jakby co pytaj 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, :lol: Daj spokój...ja wczoraj widzialam transparent rozwieszony przy kościele"zapraszamy wiernych w dniu końca świata" :shock::hide:

Ahahahah Laughing_smiley.gif

 

Cześć wam. Znowu za długo spałam, grrr.

 

-- 20 gru 2012, 13:51 --

 

Ale dziś wielki dzień - wyzdrowiałam i mogę nareszcie wyjść z domu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LilaWolken, mi dużo dało przeleżenie jednego miesiąca w łóżku. Tak mnie to wykończyło, że stwierdziłem że muszę coś robić. Kijem nie zatrzymasz rzeki. Moja mobilizacja wynika z tego, że życie trochę dało mi w kość i staram się korzystać przynajmniej z tego co mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, ja jak przeleżałam 3 miesiące to stwierdziłam, ze jak dłużej poleżę to nie zdam a głupio by tak było. Więc ruszyłam du.pe, wyprostowałam włosy i poszłam do szkoły.

Nie tylko Ty.

 

A teraz za.pier.dalam bo poszłam do za dobrego liceum za to wszystko, bo progi niskie i każdy się dostaje. :D

 

-- 20 gru 2012, 15:43 --

 

Lilith, BETTA. RILI BETTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×