Skocz do zawartości
Nerwica.com

Klub Wsparcia dla maturzystów i nie tylko.


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Połowa grudnia, niedługo święta. Jedni wykorzystają ten czas na odpoczynek. Inni, o odmiennych priorytetach będą zakuwać, czytać lektury itd. Ale do matury można się przygotowywać na różne sposoby. Można na przykład zapytać rodziców jak to było za ich czasów kiedy oni zdawali maturę. Takie moralne wsparcie również może pomóc nam zebrać parę % na arkuszach. Psychiczne wsparcie jest bardzo ważne o czym wiedzą już wszyscy którzy uczestniczą w tym forum. Co można jeszcze zrobić, może po prostu wypocząć w te święta. Podczas przygotowań poćwiczyć koncentrację na prostych czynnościach. Ale to już tylko takie moje wizje. Warto pamiętać że skupienie ma duże znaczenie w funkcjonowaniu intelektu, a to można ćwiczyć na różne sposoby. Moim osobistym jest słuchanie muzyki, nutka po nutce.

 

Poproście mikołaja o dobry kalkulator, chyba że już macie :lol: Szkoda że na maturze można mieć tylko prosty, bez dodatkowych funkcji. Tak czy inaczej to już i tak duże wsparcie. Macie swoje szczęśliwe długopisy? Mój ulubiony to Joter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem podsumowanie roku i moim głównym osiągnięciem jest seria porażek w różnych dziedzinach. Wiem czego nie robić i jak nie robić. Jakiś plus zawsze. Wydawałoby się, że rok czasu to dużo i można w tym czasie osiągnąć wiele (np. wiele się nauczyć). Albo zmarnowałem większość czasu, albo po prostu coś poszło nie tak i trzeba to teraz naprawić. Sam nie wiem co o tym myśleć.

 

A wy w czasie tej 1/70 przeciętnego ludzkiego życia, coś zrobiliście do przodu? Ja jakby nie patrzeć: średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiełbasa! 8)

Też się z niego uczyłem. Zbiór jak zbiór, ważniejsze chyba jest podejście do nauki. Dorzućcie do tego jeszcze jakiś słownik matematyczny. Z Wikipedii niekiedy jest trudno zrozumieć. Trochę za bardzo się tam wymądrzają. To co robimy jakieś zadanko? :D Ja proponuję funkcje na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Kiełbasy. Tylko, że tu na forum są kiepskie warunki. Ja polecam ooVoo, ale pewnie nie macie kamer, macie nie powygrywane sterowniki, jakieś tam opory, etc. A szkoda, czemu nikt na tym świecie nie docenia technologii XXIw. - wideorozmów? :(

 

Ewentualnie możecie podać gg, tam się można np. odpytać. Tutaj by się wątek rozciągnął niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim klubowiczom życzę wesołych świąt i zdanych egzaminów/testów w nadchodzącym roku. :lol:

 

Ma ktoś ochotę poćwiczyć mózg/ zręczność/ refleks i pograć ze mną w jakąś grę online? Przyjmuję propozycje, ja chętnie zagrałbym w Age of Empires 1 albo 2. Ale inne też mogą być, ewentualnie kurniki, tego typu stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już po świętach, teraz ludzie się zajmują przygotowaniami do Nowego Roku. Zastanowię się, czy nie napisać podsumowania roku w kwestii edukacji. Ten rok w większości spędziłem w domu, miałem dużo czasu na naukę. Czy udało mi się? Napiszę o tym (być może) w artykule. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×