Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

miały długie tułowie, wiec nie byly az takie niskie. ;D

zaleta takie nogi nie sa, bo wygladalo to karykaturalnie, a ze szukaly faceta niskiego, to juz bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty Nie musi tryskać optymizmem. To w jaki sposób do tego podejdzie nie ma większego znaczenia.

 

kocykJesteś niereformowalny :D Takie pozytywne filozofie do mnie również nie przemawiają. Sam jestem pesymista i marudą. Po prostu usiłuję Ci uzmysłowić, że adorowanie to gra i to co zrobisz, jak się zachowasz ma decydujący wpływ na to jak wszystko się dalej potoczy.

Wyluzuj się, otwórz się na nowe możliwości, rusz trochę mózgownicą ..zamiast serwować przewidywalny romans made in usa daj kobiecie przeżyć coś innego, coś co ją pozytywnie zaskoczy, coś co utkwi w jej pamięci by chciała się spotkać jeszcze raz. Chyba to nie jest takie skomplikowane? Mówisz, że nie masz szczęścia więc niczym nie ryzykujesz :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miały długie tułowie, wiec nie byly az takie niskie. ;D

zaleta takie nogi nie sa, bo wygladalo to karykaturalnie, a ze szukaly faceta niskiego, to juz bez znaczenia.

Nic nie rozumiem z tego toku myślenia... najpierw ktoś tam stęka ze kobiety wolą wysokich, a potem się okazuje, że to bez znaczenia czy szukają niskiego czy wysokiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty Nie musi tryskać optymizmem. To w jaki sposób do tego podejdzie nie ma większego znaczenia.

 

kocykJesteś niereformowalny :D Takie pozytywne filozofie do mnie również nie przemawiają. Sam jestem pesymista i marudą. Po prostu usiłuję Ci uzmysłowić, że adorowanie to gra i to co zrobisz, jak się zachowasz ma decydujący wpływ na to jak wszystko się dalej potoczy.

Wyluzuj się, otwórz się na nowe możliwości, rusz trochę mózgownicą ..zamiast serwować przewidywalny romans made in usa daj kobiecie przeżyć coś innego, coś co ją pozytywnie zaskoczy, coś co utkwi w jej pamięci by chciała się spotkać jeszcze raz. Chyba to nie jest takie skomplikowane? Mówisz, że nie masz szczęścia więc niczym nie ryzykujesz :)

 

Ten niby romans made in USA to tylko jeden z przykładów jakie podałem. To nie jest tak, że robiłem tak zawsze. W każdym razie co bym nie robił i jak do tego nie podchodził to i tak nic z tego nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam niższe kobiety pasują, bo sam nie jestem za wysoki. W sumie to było śmieszne, abym przy swoim "średnim" wzroście chciał się brać za wysokie. Spójrz na to z tej strony - takie 160-170 cm to fajna sprawa wiele z nich ma duży biust i fajny okrągły tyłek (coś jak Salma Hayek :great::smile: )

 

To się dopiero nazywa optymizm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk Czepiłem się tego przykładu bo napisałeś przy nim, że zrobiłeś wszystko wzorowo a skutek był inny niż oczekiwałeś. Jak chcesz coś zmienić w swoi postrzeganiu kobiet to wyślę Ci pewną publikację dotyczącą kobiecej psychiki. Bardzo ciekawa lektura, która otwiera oczy i daje nowe możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk Czepiłem się tego przykładu bo napisałeś przy nim, że zrobiłeś wszystko wzorowo a skutek był inny niż oczekiwałeś. Jak chcesz coś zmienić w swoi postrzeganiu kobiet to wyślę Ci pewną publikację dotyczącą kobiecej psychiki. Bardzo ciekawa lektura, która otwiera oczy i daje nowe możliwości.

 

Podaj tytuł, bo może już przeglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batko, Dębski, Sowa "Alchemia Uwodzenia" Rzetelne studium na temat kobiecej psychiki napisane przez kompetentnych ludzi. Wiadomości na temat tego co działa a co nie działa. Każdy regularnie doświadczany przez los mężczyzna powinien ją przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są wszystko duże wymagania kobiet, co do facetów.

Wiele kobiet chciałoby mieć wszystko, co najlepsze u facetów, bo "zwykłymi facetami" się nie zainteresują. Przykład tego mamy na różnych portalach randkowych, gdzie w profilach kobiet są opisane same wymagania, które muszą spełnić faceci. Tylko po pierwsze: nie ma raczej takich facetów, którzy wszystko mieliby, co najlepsze (mało jest takich ludzi mających same zalety i walory). Po drugie: nawet jeżeli jacyś faceci są super-przystojni i w wyglądzie niczego im nie brakuje, to poza tym wyglądem, nie mają nic innego. Mogą mieć pusto w głowie, brak poważnego myślenia, brak odpowiedzialności, a z takimi nie dałoby się stworzyć wspólnego życia.

Inaczej się traktuje "związek dla przyjemności" i tylko "na chwilę", a inaczej poważne życie i myślenie o przyszłości. Ale zgodzę się, ze zawsze zwraca się uwagę na wygląd, bo on jest bardzo istotny i nic na to się nie poradzi. Tylko nie można też z tym przesadzać i mieć zbyt wielkich wymagań, bo nikt nigdy nie spełni w całości komuś wymagań. To jest nierealne w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus co do portali randkowych to ja już dawno to zauważyłem więc z zasady nie interesuję się nimi od lat. Chociaż ostatnio przeglądałem jeden taki portal, aby zobaczyć czy będą jacyś znajomi/znajome. Znalazłem tam sporo koleżanek, które od wielu lat są w stałych związkach :mrgreen: Nie pytam czemu, bo wiem - to są miejsca lansu jak fabebook.

Poza tym to co piszesz jest prawdą. Dla przeciętnego typa z ulicy może się to skończyć załamaniem, a potem wpadnięciem w kompleksy.

Trudno poznać kogoś przez te portale, to się zdarza, ale...

 

To są wszystko duże wymagania kobiet, co do facetów.

 

Jeżeli mówimy o pannach z portali randkowych to wiedz jedno. Ludzie w sieci są trochę bardziej bezczelni i szczerzy. Większość tych kobiet raczej wyląduje (albo już są i profile mają ch. wie po co, dla lansu? dla zarobku może?) i tak w związkach z facetami, którzy ich wymagania spełnią w optymistycznym wariancie w 25%. Po co w takim razie te portale? Myślę, że aby się trochę podbudowywać, porobić sobie nadziei, wspomniany lansik.

A życie i tak zweryfikuje wszystko :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało która osoba zasługuje na swój ideał.

 

To prawda, a często im wyższy ideał tym niższy rozwój intelektualny, emocjonalny tej osoby. Taka dziwna zależność...

 

Ale jeśli ktoś ma dane wymagania, to z kimś, kto ich nie spełnia, nie będzie się czuł dobrze - przecież to logiczne. Ma je obniżać, bo co?

 

A życie i tak zweryfikuje wszystko :smile:

 

Oczywiście, że każdy ma prawo mieć swoje ideały, ma prawo ich szukać i wierzyć w ich istnienie. Bo kto zabroni? Problem leży w czym innym. Dla mnie śmiechu warte są wysokie wymagania przy znikomym wkładzie własnym. To się tyczy mężczyzn i kobiet w równym stopniu.

Śmieszne jest, gdy widzi się lalunię, którą znało się od podstawówki do szkoły średniej, która nie potrafi się wysłowić, a jej uroda (teoretycznie największa broń) jest bardzo, bardzo dyskusyjna, bo to w zasadzie tylko make up, a szuka "przystojnego, wykształcenie najlepiej wyższe".

Ocenę pozostawiam wam. Sam nie potępiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dużo związków opiera się raczej na wyglądzie. Tylko jeśli takie związki niczego nie wnoszą, ludzie są w nim dla siebie obojętni, to po co wchodzić w takie "głupie związki"? Co dałby mi związek z super-piękną dziewczyną, która od siebie nie dawałaby nic i nic nie wnosiła do zwiazku?

W takim związku to ja bym nie chciał być. Może też dlatego nigdy nie byłem w zwiazku, bo nie chciałem z byle kim go stworzyć, a przecież znałem dziewczyny, znałem i znam koleżanki. Ja muszę być pewny i muszę wiedzieć, czy jakaś dziewczyna mi odpowiada, czy nie. A poza tym musiałoby to też działać w dwie strony, a w moim przypadku działało tylko w jedną. Nigdy żadna z tych dziewczyn nie chciała związku, nawet by o niego nie walczyła. Tylko z mojej strony było zainteresowanie i chęć, chociażby do koleżeńskiej znajomości.

Ale nie można się też "na chama" narzucać, jak się widzi, że ktoś to olewa. To jest głupia sytuacja, ale tak ma wielu ludzi, nie tylko ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dużo związków opiera się raczej na wyglądzie. Tylko jeśli takie związki niczego nie wnoszą, ludzie są w nim dla siebie obojętni, to po co wchodzić w takie "głupie związki"? Co dałby mi związek z super-piękną dziewczyną, która od siebie nie dawałaby nic i nic nie wnosiła do zwiazku?
seks :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miały długie tułowie, wiec nie byly az takie niskie. ;D

zaleta takie nogi nie sa, bo wygladalo to karykaturalnie, a ze szukaly faceta niskiego, to juz bez znaczenia.

Nic nie rozumiem z tego toku myślenia... najpierw ktoś tam stęka ze kobiety wolą wysokich, a potem się okazuje, że to bez znaczenia czy szukają niskiego czy wysokiego.

 

no to tłumacze: ja nie stekalem ze kobiety wolą wysokich, bo mi to nie przeszkadza, a poza tym nawet jakbym stękał, to raczej mając na myśli kobiety które mi sie widzą, nie te z krótkimi nogami, bo skoro mi sie nie podobają to jakie to ma dla mnie znaczenie kogo szukają? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, ale każda ma prawo mieć swój ideał. A to, przy kim nas ukłuje strzała Amora, to już inna sprawa ;)

 

:brawo:

 

 

 

ej... a czy jeżeli dorobilibyście się fajnego auta, niezłego mieszkania i znaleźli wtedy kobietę? Nie mielibyście wrażenia, że jest z Wami właśnie z tego powodu? A nie dlatego, że kocha? Nie przeszkadzałoby Wam to?

 

 

 

Werty a kto tak mówi? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani jest w tym złego duzo ze ludzie myślą o seksie, bo są bardziej roztargnieni przez to i gorzej pracują, mogliby myśleć o seksie selektywnie, w wolnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz to dużo ludzi się interesuje kimś, kto ma ułożone życie. Ja jestem przekonany, że facet bez niczego, kompletny biedak nie miałby żadnego zainteresowania u kobiet. No bo co On miałby jej zapewnić, nie mając nic? Wszystko kosztuje: jakieś wyjazdy wczasowe, wycieczki, kupowanie mebli, urządznie mieszkania, restauracje.

Niestety, ale związek wiąże się z pieniędzmi, z pewnymi korzyściami. Trzeba mieć z czego zyć, nie tylko związek się liczy. A druga sprawa jest taka, że teraz kobiety nie lubią "niezaradnych" facetów. Skoro tacy są biedni, żyją skromnie, to według kobiet, nie radzą sobie w życiu, co nie jest do końca prawdą. Facet może być zaradny, coś umieć, ale nie ma pracy po prostu, albo ją ma, tylko za marne grosze. Nie wszyscy są leniami.

No ale takie kobiety mają wymagania i nie przyjmują tego do wiadomości. Nikt siłą nie zmieni przekonań kobiet, jeśli One same tego w sobie nie chcą zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×