Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze... tak czytam i czytam... dlaczego ludzie potrafią być takimi skurw****. Dlaczego nie rozumieją, że zwierzęta też czują...

Tak bardzo bym chciała pomóc tym wszystkim naszym braciom mniejszym, które cierpia przez nas, przez ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, masz rację ludzie potrafią być potworami. :-|

 

Moja ukochana suczka (maltańczyk) bardzo boi się petard. Niedawno musieliśmy jej podać środki uspokajające. Jest trochę spokojniejsza choć oddycha jak opętana :-|

Czy ludzie nie rozumieją, że strzelać można tylko 31grudnia i 1 stycznia. Kretyni !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby nie robić wokół psa niepotrzebnego szumu. Nie miauczeć, nie tulić, nie jęczęć mu do ucha "mój ty bidulku" itd. Podac środki i zostawić go w spokoju tak by czuł, że nic wielkiego się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich suczek obgryzuje paznokcie i ma na łapce wygryzoną czy ranką którą cały czas liże.Ranka jest malutka,ale widać że to sama sobie zrobiła.

Nie mogę załapać czy robi to ze złości,z napięcia,stresu czy coś.

Mieliście kiedyś podobny przypadek ze swoim pupisiem.

Czy psiak może się samookaleczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, dzięki za odpowiedź.

Moja sunia jest bardzo upartym pieskiem i nie można jej odciągnąć gdy się na coś uprze jak obgryzywanie pazurków.Pokazuje wtedy swój charakterek troche przypomina wtedy dziecko.Nie umiem tego opisać jak to wygląda,ale to rozkoszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, u mnie psinka drapie w szybę w drzwiach kiedy chce wejść. Wygląda juz fatalnie... ;)

Moj labus tez... przestalam go wypuszczac przez drzwi tarasowe to teraz wydrapuje z werandy na korytarz :roll:

Candy14, ja się cieszę ze dla mojego starego kocura wystarcza kanapa :P

 

odkad po sterylce wypuszczam kicie do ogrodu to drzewka mi obdrapuje i dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja sunia która jest przy budzie nie chce jeść,zakopała całą miskę.Jest przerażona bo już jacyś wariaci strzelają.Powinno być karalne strzelanie poza Sylwestrem punkt 12. :evil: Nie mogę jej wziąć do domu bo gryzie się zresztą suczek,dopiero jutro to zorganizuję gdy naprawdę będzie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, wezmę ją do domu.Bliżej północy.

Niestety i na łańcuchu."Przychylni" sąsiedzi wymusili.Zagryzała gęsi.Były dwa wyjścia,albo uśpić,albo uwiązać. :bezradny::(

 

-- 31 gru 2012, 19:35 --

 

Moja "niania" do suni poszła sobie w cholerę na picie.Już się niepokoję i trafia mnie szlak.Poza tym mam jeszcze trzy a nie mogą być razem bo się gryzą.

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×