Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, inne kluby nie były w stanie spełnić brata oczekiwań finansowych i został brat bez pieniędzy, za to z siostrą na utrzymaniu :P tak to bym mogla na norki liczyć :P albo willę chociaż :D o, albo mógłby brat iść do Dalinu w Myślenicach tam kiedyś trener rep. polski trenował i proszę, wyrósł na ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, smutny temat, wybucham płaczem, eh. Ale mam za to kochanego promotora, który wysłał mi pokrzepiającego maila, że "cierpliwie czeka...."

Co nie zmienia faktu, że nie umiem tego skonczyc i z dnia na dzień uważam się za większego debila.

 

poprawiam sobie za to humor jedzeniem;) i buszowaniem po allegro.

 

I masz dobra pamiec, no pamiętalas :) To ucz się młoda na koło, a wrócisz jak już sie nauczysz, pochwalisz sie wiedza i zaczniesz nam dawać darmowe e-korepetycje :)

 

Tomcio Nerwica, ja też!! mua mua! A Ty miales epizod ze skasowanym profilem? Marnotrawny forumek! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, darmowe? nieeee :D nie martw się pracą, ja już się nastawiłam, ze wylece w lutym :P Ale co tam, można próbować za rok lub olać studia i zostać tancerką go go :P hmm jedzenie, ja też sobie poprawiam tym humor :D i kawą :D już 3 piję :roll:

 

-- 19 gru 2012, 16:07 --

 

hasacz, LilaWolken, siema :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ja to zawsze byłem pazerny i mi to bokiem wyszło :P po co do Dalinu Myślenice lepsze warunki zaproponowało Video Ciepielów , dostanę jakieś tam pieniądze , dwie świnki i krówkę na własność :P waluta jak w jakiejś Arabii :mrgreen:

pinda, No myślałem , że odejdę bez problemu , ale to forum jest jak jakaś sekta :D swoją drogą jak dobrze cie widzieć , moje oczy cieszą się :D

 

-- 19 gru 2012, 17:12 --

 

LilaWolken, Cześć :D kiedy płyta ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, darmowe,no miej litość dla swirów :)

Nie wylecisz, nie pindol ;) dziarsko sie trzymasz, to dasz radę :)

 

a swoją drogą to u Was to dość łatwo sie dostać do klubu go-go, byle co biorą, nawet taka Waśniewską ;)

 

Tomcio Nerwica, cos w tym jest, wciągneli nas jak Amway :)))

 

a i w nowym roku będę lemingiem, będziemy sąsiadami :)

LilaWolken, hasacz, hej wam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, A co w naszej piłce ma sens ? poza tym będziemy mieli zwierzątka i wreszcie porządny obiad dzięki nim :twisted:

pinda, Ooo jak super :D ale ja to chyba na Mazury ucieknę , bo mam dość stolicy :D

 

-- 19 gru 2012, 17:48 --

 

LilaWolken, Oczywiście udziały w zyskach i ... mogę być twoim szoferem ( siostra nic nie mów :P) zgadzasz się na taki układ ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i się nie łapię o co chodzi. Albo intelekt zawodzi, albo się nie chce zastanawiać, albo internet to jeszcze nie takie wydajne medium wymiany informacji. :roll:

 

Ale spox, wydaje się, że rozmowa się wam układa, więc nie smęcę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×