Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa Oby było coraz lepiej z biegiem dnia :)

A u mnie jako tak... zbyt wiele problemów na głowie... ale jakoś może wszystko się ułoży. Wczorajszy dzień na mnie jakoś tak pozytywnie wpłynał i liczę na to, że to początek dobrego

 

-- 19 gru 2012, 09:34 --

 

zmienny, hej. To sie napij :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziekuje pieknie Svafa :smile: moze niepotrzebnie tak o tym pisalem, bo doczytalem, ze Ty nie mozesz. :?

 

a ja zmienilem calkowicie tryb ostatnio z super poznego na super ranny, czyli jak chodzilem spac o 4 to teraz tak wstaje i to w ciagu dwoch dni mi sie obrocilo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie szaro buro i ponuro, pod względem samopoczucia, pogoda to pół biedy.

Kawy ani herbaty nie piję dzisiaj, bo mi się nie chce robić.

Ogólnie nieszczęśliwy jestem coraz dłużej i moja cierpliwość się kończy.

 

-- 19 gru 2012, 09:48 --

 

Ale pesymistycznie wyszło, no może nie jest tak tragicznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zastosuję do tego co powiedziałeś. Byle ten odpoczynek był efektywny, chciałbym żeby aktywność którą bym podjął później coś ze sobą niosła. Byłem trochę niewydajny w tym roku. Udało mi się przeżyć dzień po dniu do dzisiejszej daty, ale czy coś się zmieniło? Chyba jedynie prawdopodobieństwo wynalezienia sensowniejszego leku na moje dolegliwości. Do śmierci mi się nie spieszy, ale to tak śmiesznie wygląda jakby była jakąś metą na którą trzeba się dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Saiga, oj no kobiety :mrgreen: ja mam fioła na punkcie czystych okien i firanek... zawsze musi być pieknie ;)

 

-- 19 gru 2012, 11:38 --

 

LATEK50, monk.2000, witajcie

 

-- 19 gru 2012, 11:40 --

 

monk.2000, cześć

Saiga, skoro masz już wolne zapraszam do mycia okien :P

 

 

 

o... i tylko Svafa zapomniała dodać, że do mycia moich okien :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Kij z oknami, jak przez nie widzę - są czyste,poza tym nie mogę zabierać wam tej przyjemności :P:mrgreen:

Aranjani, Ale wasz rodzaj ogólnie ma bzika na punkcie porządku =P

monk.2000, Co będę robił?

Nie wiem,zakupy odbębnione, potem coś sprzątne,pomyślę też nad jakimś planem aktywności fizycznej bo przy takim stylu życia za 10 lat wykorkuje na zawał.

 

Życie z dnia na dzień,znam to, co do "aktywnego wypoczynku" - sport,czytanie,pogłębianie wiedzy w danej pasji.

Ciężko też żyć bez jakiegoś "długofalowego celu",czegoś do czego chcemy dążyć ale zabiera nawet kilka lat by to spełnić, takie coś z pewnością daje siłe do działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×