Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba mam juz tego dość


adrian23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata. Od dziecka zmagam sie z problemem z ktorym przestaje sobie powoli radzic. Miedzy 3 a 5 rokiem zycia przeszedlem kilka operacji spodziectwa, przez co moj czlonek nie rozwinal sie prawidlowo. Chociaz to troche malo powiedziane bo liczy 10 cm w stanie zwodu i 10 w obowodze. Nie chce korzystac z uslug seksuologa ani psychologa. Nie zamierzam wysluchiwac ze wszystko jest wporzadu, uwierz w siebie, kiedy ja wiem ze nie jest wporzadku. Problem lezy po stronie fizycznej i to ta strona niszczy strone mentalna, niszczy mi zycie, niszczy mnie. Nigdy nie odbylem normalnego stosunku z kobieta. Jest mi z tym wszystkim tak zle ze mam ochote ze soba skonczyc. Nie mam z kim nawet o tym porozmawiac, a czuje ze jak sie nie wyrzale to przepadne. Mieszkam za granica i latem 2013 planuje przyjechac do Polski i udac sie do jakiejs kliniki plastycznej. Ale obawiam sie ze przez spodziectwo powiekszenie tego czegos bedzie niemozliwe. Boje sie skutkow ubocznych. Ale przerazenie budzi mysl że ze soba skoncze, jezeli lekarze nie beda w stanie mi pomoc. Nie moge przestac o tym myslec, nic mnie nie cieszy. Nie chce zyc i kusze los aby pomogl mi zakonczyc te zalosna egzystencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie jestem sprawny. Nie mam problemow z erekcja. Co wiecej duzo biegam, trenuje czasem na silowni, dobrze sie odrzywiam. Kobiety zwracaja na mnie uwage, a ja jestem przez to wszystko tak zablokowany ze przyprawia mnie to o histerie. Boje sie reakcji, wysmiania. Przeciez z tak mikrym przyrodzeniem nie bede wstanie zadowolic zadnej partnerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne, zeby wariat jak to mowia dziewczyny. A dziewczyny mozesz zadowolic w inny sposob. Poczytaj sobie o squirting orgasm, sa rozne techniki, ktore mozna robic palcami, tak, wiem nie brzmi to zachecajaco, ale efekt jest piorunujacy, nie do opisania wrecz, daje to duzo wiecej przyjemnosci kobiecie niz zwykly stosunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrian23, fajnie, że o siebie dbasz i na pewno jesteś fajnym facetem ;)

Nie mam jakichś porażających doświadczeń seksualnych, ale uprawiałam seks z kilkoma różnymi facetami i mogę z całą pewnością powiedzieć, że rozmiar gra najmniejszą rolę w tym, czy kobiecie jest dobrze w łóżku czy nie.

I to nie jest tak, że tylko klepię bzdury, żeby Cię pocieszyć.

Spotykałam się długo z facetem obdarzonym wręcz nieprawdopodobnie, coś tam się starał, coś kombinował, niby nie było źle. Za to potem miałam takiego, który w porywach chyba nawet do tych 10 cm nie dociągał. Ale za to był zadbany, wysportowany, a do tego starał się niesamowicie. I było milion razy lepiej niż z tym pierwszym, który był zapuszczony i przekonany, że samym rozmiarem sprawę załatwi ;)

 

-- 18 gru 2012, 16:58 --

 

prze-mek, nie przekonuje mnie ta metoda ;)

Ale inne rzeczy też można robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E. Dziekuje Ci. Troche mnie to podnioslo na duchu.

kaja123 Wiesz tu nie chodzi tyle o to ze sie utarlo ze duzy to lepszy. Tu chodzi o to ze jest calkiem maly, ponizej normy rasy bialej. Zostalem w zyciu dwukrotnie wysmiany z tego powodu. Ból byl gorszy niz wszystkie tortury fizyczne. Od tego czasu ciezko o jakąkolwiek wiare w siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrian23, w sumie to jest trochę tak jak u kobiet z biustem. Niby wszyscy wolą większy biust i kobiety później płaczą, jak się je nazwie deską.

Wiem, że to trochę inna ranga obrazy, ale z drugiej strony to niektórzy wolą małe piersi, inni duże i z penisami jest tak samo.

Prawda taka, że jak facet ma mniejszego to tak na prawdę pozwala na dużo większe kombinowanie w łóżku :D Wbrew pozorom ;)

 

-- 18 gru 2012, 18:51 --

 

prze-mek, nie o to chodzi ;) Ja z moim partnerem to nie takie cuda robię :P

Chodzi mi o to, że jest mała grupa kobiet, u których punkt G prawie nie działa, choćby się facet nie wiem jak bardzo starał.

No i ja niestety się do nich zaliczam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×