Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

niepojęta, wspolczuje. ja wczoraj tez przechodzilam pieklo.caly dzien sie meczylam,czulam jakbym miala zaraz umrzec. dopiero wieczorem ttroche mi ustapilo. a dzis? nie jest moze super ale caly dzien biegam,sprzatam i nawet z domu wyszlam bez strachu,a uwierz ze dla mnie to wyczyn. przecierpialam wczoraj,ale dzis jest o sto razy lepiej. zycze ci tego samego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś szkoła. Moja ciężarna kumpelka miała porządne mdłości, wiec z nią siedziałam. Potem na chwile wpadłam do chłopaka u którego był kolega, uczyli się na studia wiec wypiłam z nimi pół szklanki cytrynówki na szybko :P a następnie poszłam do lekarza. Okazało się ze mam anginę i muszę w domu siedzieć. Ale w sumie się cieszę, zawsze lepiej siedzieć w domu niż iść do szkoły w której juz teraz i tak nic nie robimy ;) a teraz leżę w łóżeczku pod kołdra i pije herbatke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowity dość, najważniejsze jednak, że ubrałam choinkę :yeah: W domu zrobiło się ciepło, już odświętnie...

 

-- 18 gru 2012, 22:38 --

 

Lady Em., u mnie też zdiagnozowano niedoczynność - mam wizytę pod koniec stycznia, ale kiedy zapytałam p.doktor stwierdziła, że akurat w moim przypadku tarczyca nie wpływa na senność, nerwicę itd...

Mój wynik TSH to ponad 4 czegoś tam :D /??/, mam jeszcze zrobić USG i Ft4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień beznadziejny, nie bylo mnie tu kilka dni bo komputer mi sie zepsuł. czuje sie fatalnie serce mi dokucza, słaby jakis jestem w głowie koioł.

najgorsze jest to że w pracy wymyslili sobie firmowa wigilie i jutro musze jechac 130 kilometrów do siedziby firmy bo tam wigilia bedzie sie odbywać, przeraża mnie ten fakt!!! Nie mam wógóle ochoty tam jechać, taki wyjad to dla mnie murowany atak.. Załamka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×