Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, żaden harlequin tym razem tylko książkę o takiej zajefajnej hiszpańskiej królowej, Joannie Szalonej, która miała takiego bzika na punkcie swojego męża, że po jego śmierci woziła jego ciało wszędzie ze sobą, gadała do niego, przebierała i w ogóle traktowała jakby żył :shock::mrgreen:

 

-- 16 gru 2012, 22:09 --

 

Tomcio Nerwica, znowu się materialista odezwał, a stypendium pójdzie na nowe panele do kuchni i firanki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Zgódż się siostra :D jak się siostra zgodzi , to od czasu do czasu obejrzymy program który wybierze siostra :P to ręcznie musi siostra prać , a nie tak trwonić pieniądze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, nie ma co narzekać, lepsze to niż kucie dat na pamięć :mrgreen: ale rzeczywiście ona by tu na forum pasowała, już widzę jej posty "właśnie siedzę na kanapie z małżonkiem, strasznie się rozłożył" xD

 

-- 16 gru 2012, 22:31 --

 

Tomcio Nerwica, ja tu niedawno biadoliłam, że wylecę a brat o stupendium mówi, ale ok, niech będzie ten telewizor, chcę oglądac fashion tv :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, fashion tv ? to ta telewizja dla ludzi z inteligencją średnio rozgarniętego szympansa ? :P nie no żartuje , oczywiście zgadzam się , ale tylko godzinę dziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LilaWolken, witaj :)

Tomcio Nerwica, no najlepiej powiedzieć co się myśli a potem dodać "nie no żartuję" :P ale ja też żartowałam z tym fashion tv tam nawet po polskiemu nie mówią :P ogolnie to mało telewizji oglądam, więc zamiast tego, może szybszy internet w kuchni? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, A po co siostrze szybszy internet , gdyby jeszcze siostra wykorzystało go do szybszego znalezienia przepisu na obiad albo innych tego typu przydatnych rzeczy, to czemu nie :P więc kupić lepiej nowe pudło tak około 40 cali i na takim cudzie można oglądać cały dzień Eurosport :105: no nie mam racji siostra ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, w sumie nawet fajnie :105: tylko niech brat sąsiada na telewizje nie zaprasza, bo znowu całą podłogę zaślini :evil: i nie muszę wykorzystywać internetu do szukania przepisów, mam je w głowie :mrgreen:

 

-- 16 gru 2012, 22:59 --

 

LilaWolken, domyślam się, ale nie jestem pewna kim jesteś tak btw :P

Saiga, bo za to można isc do paki :P

Mara_, no Elizka Batory to fajna była, kiedyś wypożyczałam o niej książę kuzynce, gdzieś tam mam zanotowanie w pamięci żeby ją przeczytać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, W sumie to nie pomyślałem o tym , że te stypendia to przeważnie małe kwoty , a taka plazma będzie trochę kosztowała :P ale , że zawsze mam głowę pełną pomysłów , wpadłem na to , że ... no jakby to siostrze powiedzieć ... musi siostra szafę trochę opróżnić i starczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, u mnie na uniwerku to bywa nawet i 2 tys. zł miesiecznie wiec na kilka plazm by straczyło :P nie mozna opróżnić czegoś, czego nie ma :P bo ja szafy tak właściwie to nie mam :P brat sie nie zainteresuje, żeby mi kupić to nie ma :P zresztą za tę kasę to można by szafę kupić i ciuchów... może nawet dla brata by się coś kupilo :D

 

-- 16 gru 2012, 23:10 --

 

Saiga, po prostu jesteśmy spostrzegawcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×