Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, kurde a myślalam, ze się brat nawrócił :P tak btw. to caly dzien dziś sprzątałam i nawet obiad zrobiłam, bo nie chciało mi się uczyć :pirate: wywalą mnie ze studiów to powiem, ze to przez to, ze mnie brat do obowiązków domowych gonił i to jego wina :P

Saiga, nie! :evil::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Wreszcie siostra dobrze spędziła dzień :P nie przeze mnie bo ja się siostrze nie zabraniam uczyć , przecież może siostra w przerwie od sprzątania czytać :D skoro siostra potrafi jednocześnie się malować , pić kawę i jechać samochodem , to siostra pewnie też potrafi w jednej ręce trzymać książkę a w drugiej ścierkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale jestem dziś rozkojarzony , bo zamiast zareagować , to jeszcze siostrze filmy polecam :D gary umyte ? podłoga czysta ? okna ? widzi siostra ile roboty i chce jeszcze filmy oglądać , a na takie głupoty czasu nie ma tylko trzeba się za porządki wziąć :P

 

w tej litanii brakuje jeszcze pytania, czy podjazd został odśnieżony. :mrgreen:

 

Witam Wszystkich spod zaspy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To wiedziałem od dawna , bo gdyby siostra miała samochód to już dawno pożyczyłaby go ukochanemu bratu :P warunki do nauki , to ma siostra lepsze niż na uczelni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Wiem o tym , bo gdyby siostra miała , to by dawno pożyczyła ukochanemu bratu , co nie siostra ? :P warunki to ma siostra lepsze niż na uczelni , więc nie brat jest tu winien tylko lenistwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, też oglądałam ;) pierwsza i drugą część ;) dobra, dzięki jednak się za książke zabrałam :D

luk_dig, ja jeżdze hummerem to nie mam problemów ze śniegiem :P

Tomcio Nerwica, (niech brat nie czyta tego wyżej, nie mam samochodu, serio :mrgreen: ) nie dość, ze mi brat przeszkadza się uczyć to jeszcze ma rację :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×