Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, ja sobie wczoraj nie mogłam papierosa odpalić na wietrze i tak kombinowałam, że aż sobie zaszlik przypaliłam, to była... rozrywka :mrgreen:

luk_dig, to tak samo jak ja :D pół dnia w ogóle przespałam, znowu nie pójde spać w nocy :roll:

Saiga, zarażasz optymizmem :P

Michuj, no prędzej, jak ktoś lubi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Pamiętam jak byłem na wyjeżdzie z kolegą , to z rana odpalił papierosa zaspany i roztargniony , więc włożył go do kieszeni i odpalił telewizor :D taką dziurę mu wypaliło , że mu przez nogawkę wyleciał :P od tamtej pory dopóki się nie rozbudzi i mózg nie zacznie normalnie funkcjonować nie sięga po paczkę , ja zresztą też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Widzi siostra jeśli coś takiego się przydarza mężczyżnie rano , to już nie chce wiedzieć co by się przydarzyło siostrze :D bo akurat kobiety to istoty których umysł nie funkcjonuje nie tylko rano :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Mimo tego , że ja nic nie robie kierując autem to i tak strącam lataranie :(:P zresztą kobietę to najlepiej wysłać do centrum handlowego , do zamknięcia człowiek ma spokój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Siostra długo nie wysiedzi w galerii , ogląda piłkę nożną , pije piwo i zmywa gary czyli jednak mój system działa :D tylko ten system ma taką wadę , że

siostra pije piwo i mniej zostaję dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×