Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik, nie staram się tego robić, nie wiedziałem tylko kto był adresatem i stąd taka wypowiedź. Za chwilę będę kończył ale powrócę jeszcze do dyskusji w bardziej sprzyjającym czasie. :)

 

 

A wracjąc jeszcze do poprzedniego wątku, to jak szukać, intensywnie szukać, czyli robić to co zalecałaś, ale tak by nie wyjść na podrywacza?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness

 

zedytowałem moją ostatnią wypowiedź, dodając do niej pytanie skierowane do Ciebie, myślałem, że już idę ale jeszcze chwila wolnego została.

 

Werty cieszę się, bo forum bardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, Hmm..

 

Wydaje mi sie , ze kazda dziewczyna podrywanie odbiera indywidualnie..

Dla jednej ktoś moze byc nachalny to dla innej taki nie bedzie..

 

Wypowiem sie jak jest według mnie.. Tzn jak ja uwazam.. Powinien pokazac zainteresowanie, próbowac nawiazac jakis kontakt.. moze byc nawet wzrokowy, pozniej rozmowa.. a dalej.. no dalej to sie okaze..

Zazwyczaj nie skreslam ludzi od razu.. tylko tych zbyt nachalnych i pewnych siebie < mam na mysli takich , którzy mysla " moge poderwac kazda" >

Takie cos serio da sie wyczuc.. Przy najmniej ja wyczuwam.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny nie ma sprawdzonej recepty na podryw. Ale moje subiektywne zdanie... odradzam gwizdanie albo trąbienie... dla mnie to (nie umniejszając warzywom) buractwo ;) i niejednokrotnie miałam ochotę w "takowego pana" czymś rzucić... dobrze że żal mi było mojej torebki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prymitywny podryw reagują (nawet jeśli) to i tak rzadko - dyskotekowe blachary,które były wspomniane wcześniej :mrgreen: .

A tak mi się wydaje że "wyczujesz" - czy może coś z tego być,czy też kobita patrzy na ciebie jak na zdechłą padline i masz spadać :mrgreen:

Ale nie wiem,ode mnie z daleka uderza beznadziejność,więc nawet nie "próbuje" : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejność to znaczy pesymizm? a ja tylko teoretycznie pytałem, bo jak miałbym już coś działać to przez neta i w przejrzystych sytuacjach, ale to raczej w styczniu niż w grudniu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co, jeżeli faceci mają kompletnego pecha do kobiet? Za każdym razem, gdy są jakieś kontakty, to nigdy nic z tego nie wychodzi. To jest naprawdę pech...jeśli coś takiego dzieje się już kilkanaście razy. Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

 

-- 16 gru 2012, 14:55 --

 

Tutaj problemem u tych kobiet jest to, że One nie wiedzą czego chcą od życia. Niby mówią, że chcą bliskiej znajomości, ale w rzeczywistośći to im nie pasuje. A w takich sprawach trzeba być konkretnym. Nie ma mowy o żadnej "zabawie" z kimś dla żartu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

 

Widocznie tracisz przy blizszym poznaniu i sa roznice nie do przeskoczenia. Co w tym dziwnego czy pechowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

 

Widocznie tracisz przy blizszym poznaniu i sa roznice nie do przeskoczenia. Co w tym dziwnego czy pechowego?

Prawda jest za prosta,czy ciężka do akceptacji to się szuka wymówek,c'nie :mrgreen: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

 

Widocznie tracisz przy blizszym poznaniu i sa roznice nie do przeskoczenia. Co w tym dziwnego czy pechowego?

Prawda jest za prosta,czy ciężka do akceptacji to się szuka wymówek,c'nie :mrgreen: ?

 

 

No a jak.. :mrgreen: trzeba na kogoś winę zwalić.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×