Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, Dominika ma swój problem. Zostawił ja jej ukochany... nie radzi sobie jeszcze z tym... i wydaje mi sie, że zainteresowanie się losami subregionu nie pomoże jej w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Owszem, gary bywają gryzące :mrgreen:

Snejana, Rozumiem,zresztą znając moją "poradność" i fart, obróciłbym połowe maszyn w złom... :mrgreen:

Lub zbłaźnił się w inny sposób.

Tomcio Nerwica, Dobrze,czas to piniądz.

A piniądz to noże...

Oh wait,nie ten przelicznik :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam dziś ch** dzień/noc

Noc siostra z nami spędza teraz i pisze , że jest chu**wa , no wie siostra co :roll::P

Snejana, Niech się siostra cieszy , że ma takiego brata , bo inny brat mógłby tak nie dbać o siostrę jak ja :P nowy piekarnik kupie i rondel za wygraną ... i pilot nowy by się przydał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, Jak dobrze , że z nami zostałaś :D do jakiej szkoły się wybrałaś w końcu ? i opowiadaj jak jest w tej nowej szkole :D

Snejana, z nami fajnie ? siostra chyba żartuje :P z nami to jest zawsze chu**wo bo jak inaczej może być z pesymistami i nudziarzami :P

swoją drogą dobrze mieć siostrę , bo jakbym miał brata to byśmy we dwóch leżeli przed telewizorem i nie było by komu obiadu ugotować :P ale z drugiej strony żle , bo z kobietami ogólnie nigdy do końca nie może być dobrze :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ciągle próbuje wybyc ale.mi.nie wychodzi. Kolejna wiadomość, kolejny odwet.

 

Normalnie. Tydzień w technikum a teraz LO. Mają.stoliki, krzesła, nauczycieli. Jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Jak miałbym brata geja to oprócz pilota przy ręce , trzymałbym korek :D gdyby jeszcze siostra mniej na mnie krzyczała , to już w ogóle byłoby super :D

Villain, A oceny jak ? będzie pasek ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×