Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, żartowałam, wiem o co chodzi, ale liceum kończyłam chyba 38 lat temu :D

 

-- 14 gru 2012, 18:32 --

 

Lady Em., dziękuję kochana :roll:

 

-- 14 gru 2012, 18:36 --

 

fatuma03, widzę, że też męczysz się z tymi nickami, jak ja jeszcze niedawno, dopiero WIOLA ulitowała się nade mną i uświadomiła, że jeśli chcesz użyć wybranego, wystarczy kliknąć na niego w ramce nad avatarem... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaliczam tylko jeden dzis mialy atak podczas wizyty u dentysty,wziyta trwala ponad godzine i balam sie ze sie udusze czyli normalka :) poza tym w normie ,noc z kołataniami serca i wrazenie zapadania sie klatki to juz standard szkoda ze nie potrafie sie na to znieczulic, no ale taki juz urok naszej nerwicy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano nerwusiątka :)

 

Jak tam minął dzionek?

 

Ja od jutra nie biorę leków i chce sprawdzić jak sobie poradzę. Ataków paniki (takich konkretnych) nie miałem już dawno więc czas się za siebie zabrać. Poza tym na lekach czuję się tępy, przynajmniej tak mi się wydaje. Kiedyś łapałem wszystko w lot, a teraz jestem zamulony i mam tego dosyć. Czas wracać do zdrowia i poza tym mam zamiar się urżnąć jak meserszmit XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., nie wiem,ale jak usłyszę ten dźwięk aparatu to od razu cała się trzęsę.Nie boję się tak pojedynczych zdjęć jak serii,a to nasiliło się po "przygodzie" z dziennikarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia popieram praca to coś pięknego jeżeli daje możliwość ucieczki od problemów. W brew pozorom jest to możliwe jak się człowiek w angażuje. Ja niestety za bardzo się stresuję i potem wynikają problemy :(

 

fatuma no to mamy podobne dążenia :) z tego co przeczytałem to masz dzisiaj lepszy dzionek. Ja powoli uczę się cieszyć życiem i zmieniam nastawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dosć ze jestem znerwicowana na maxa to poprzednia denstyka tak zjechala moje zęby że aż sie przerazilam jeszcze bardziej,stwierdzila ze mam jakies stany zapalne itp itd ,wyobrazacie sobie co takie slowa oznaczaly dla mnie ? codzienny stres że dostane zakażenia i że oczywiscie.. UMRE., zmienilam denstystke teraz mam fajna babke ktora mojego ząbka na dole prawie juz wyleczyla,w next tygodniu mam tylko plombowanie na szczeście nie bolalo ale juz sam dyskomfort z tymi rurkami i wacikami w buzi jest męczący,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak samonakręcanie to nasza specjalność :) a jak nauka Lady M. do matury ? musze Ci powiedziec ze jak rozsadnie i klarownie rozplanujesz material to wszystko ogarniesz :) ja pamietam dokladnie jak to bylo u mnie,mature pisalam 2 lata temu kilka miesiecy przed nia stracilam oboje dziadkow , myslalam wtedy ze pogrąże się w depresji i nie podejde do matury ale spiełam sie wszystkimi siłami i chcialam zrobic to tez dla nich i zdać ,udało sie. Postaraj sie myślec ze udowodnisz sobie ze dasz rade ze bedziesz isc naprzod :)

 

-- 14 gru 2012, 22:26 --

 

oj ot zazdroszcze zdrowego uzebienia, ja mam bardzo poniszczone czeka mnie jeszcze jedna kanałowka chyba ze zdecyduje sie na wyrwanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×