Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam...


N.N...

Rekomendowane odpowiedzi

hejka ja też tu nowy ale też niestety hory jak inni Ta choroba jest okropna niby nic nie boli a sie cierpi przez strach i niepokuj i te mysli przy atakcha lol poporostu paranoja.Dziś byłem w szpitalu i stara babacia miala ciśnienienie 186 na 120 i nie panikowała a ja panikuje jak ma 160,lekaż mi dzis powiedział że to jest bardzo uciążliwe schożenie najcieżej sie przekonać siebie samego że nic nam nie bedzie że atak złapie i przejdzie i te faszerwoanie lekami na uspokojenie ale czuje sie ulge to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widze ty stały użytkownik jesteś ja nowy jak też widać:P,jak to sie mówi odwiedziła mnie pani nerwica lękowa i nie chce narazie opuścić mnie eh te dziewczyny:P.Czasem trzeba i na wesoło:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem osobą której udaje sie wychodzic z tej choroby.Dzięki lekturze szybko zorientowalam sie co mi jest.Od miesiąca jestem na lekach i korzystam z terapi indywidualnej.To dziala.Widze świat piękniej i czuje sie dobrze.Zaczelam ignorowac te zaburzenia.I CO NAJWARZNIEJSZE WIEM SKąD SIE WZIELY.TRZEBA WYNIESć NA SWIATLO DZIENNE TO CO JEST SCHOWANE W NAS OD DZIECIńSTWA.ZASLUGUJEMY NA żYCIE BEZ LęKU.WIERZCIE W SIEBIE I WYWALCIE WSZYSTKIE BRUDY Z SIEBIE.POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×