Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam dzis na jasełkach w przedszkolu mojej bratanicy.. I nie umarlam ze strachu ( opuszczenie mieszkania, 500 m piechotą, sala z mnostwem osob z za mocno odkreconym ogrzewaniem- dalam rade) BYLO SUPER ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartowałem oczywiście, bez nerwów :)

nie rozumiem, ale nie naciskam

 

 

Dziś się nie da bez nerwów więc ewentualnie nie zwracaj uwagi...

No to już druga sprawa z mojej strony do wyjaśnienia Tobie na przy okazji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zależy ... Ogólnie nie narzekam choć z pracą ostatnio masakra(ogólnie).Co do samego kraju to jak dla mnie jednak za "kolorowo" czy tam "ciapto" co robi wielki syf,dzicz ..."Kofika" mam pod nosem,ale nie korzystam.Podoba mi się za to otwartość ,życzliwość ludzi i to,że tutaj nikt na ulicy nie patrzy na Ciebie jak wyglądasz,jak się ubierasz itp. No i ,że na "kwadracie" wokół słychać "kurwa mać" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia jest nastepnym punktem na mojej mapie po Irlandii do zwiedzenia :)

 

 

 

Szczerze to jesli chodzi o zwiedzanie to nic specjalnego ,choć wiadomo każdy coś dla siebie znajdzie.

 

 

 

z pracą to jest chyba w całej unii teraz ciężko, wiadomo kryzys

ja byłem w anglii kilka lat temu prawie rok i bardzo mi się podobało życie tam. mieszkałem z polakami pracowałem z anglikami.

 

 

 

Coś podobnego w życiu w Anglii a Holandii jest,ale jednak to nie to samo .Byłam w Anglii całkiem niedawno,ale nie za długo (choć perspektywy były) czego żałuje ,ale cóż tak to już jest jak się ma naj... w głowie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba Holandia jako kraj ;) przede wszystkim ścieżki rowerowe , mentalność holendrów ( z tego co słyszałem są bardzo tolerancyjnym narodem) i oczywiście coffee shopy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×