Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

beladin, nie do końca tylko w amerykańskich komediach ;) ja nie wymagam, ale uwielbiam jak facet przepuszcza mnie pierwszą czy otwiera drzwi od samochodu... takie niby mało znaczące gesty ale uwierz, że kobiety doceniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, dla mnie nie :) my mamy starego forda (strzałą to autko nazywam :mrgreen: ) Wiesz... ja wogóle zostałam wychowana tak, że nie przywiązuje zbytnio wagi do rzeczy materialnych. Jest to jest, nie ma to nie. Moj ex-mąż potrafił zrobić awanture jak szklanka się rozbiła... a ja jak rozbiłam szklankę to się cieszyłam że se łapki nie pociełam :mrgreen:

Ważne jest to jakim się jest. A nie to co się posiada. Bo to co się posiada mozna zawsze stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :) A na pierwszym spotkaniu jak tak nadskakuje nie masz czasem poczucia, że reszta zależy już tylko od Ciebie? ..że możesz ulepić z niego co zechcesz, kazać mu upaść na czworaka i szczekać ;P Jak jest z tym szacunkiem wobec tego typu mężczyzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcę żeby facet nadskakiwał. Bo to mi się kojarzy z zagłaskaniem misia na śmierc. Kultura jak najbardziej. ale bez przesady.

Są tacy faceci, rzeczywiście... że kobieta wie, że zatanczą jak im zagra. Ale nie w tym rzecz. Facet musi mieć jaja. Ma dbać o kobietę ale też mieć swoje zdanie. Tak samo jak kobieta, tez ma miec swoje zdanie ale tez ma dbać o swojego faceta :) Wszystko w granicach zdrowego rozsądku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kawa, zbieranie rozrzuconych przez wiatr papierów czy upuszczonych książek jest stare i niemodne ;P

 

a na kobiety to działa... ;)

 

 

lubudubu chyba nie kumasz ;) lepiej nie podpalac mieszkania tylko poprostu skusić się na podryw :mrgreen:

Na mężczyzn też, przepraszam moze pani pomóc i podaje upuszczona ksiązke, jeden z lepszych sposobów , zawsze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×