Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Kurde piswzecie tak jakby kobiety nie szukaly mezczyzn swojego zycia tylko sponsorow :roll: Gdybysmy tylko na zaradnych z forsa patrzyly to ludzkosc by wymarla, bo ilu niby procentowo takich jest? 5 %,

 

Wiem, że tak jest. Sam pisałem wcześniej, że bogatych jest niewiele i nie dla wszystkich wystarczy ;) Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

 

Już nie mam do Ciebie siły kocyku. Jak ktoś ma forsę to jest wysoce prawdopodobne, że jest zaradnym facetem. Jak nie ma może być nim również ..ponieważ skupia się na innym działaniu. Forsa ma dla niego drugorzędne znaczenie, dąży do samospełnienia, jakiejś formy satysfakcji allbo dąży do jakiegoś konkretnego celu, który ta forsę dopiero przyniesie. Nie udawaj głupiego ..proooszę ;P

 

-- 13 gru 2012, 15:18 --

 

Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Kurde piswzecie tak jakby kobiety nie szukaly mezczyzn swojego zycia tylko sponsorow :roll: Gdybysmy tylko na zaradnych z forsa patrzyly to ludzkosc by wymarla, bo ilu niby procentowo takich jest? 5 %,

 

Wiem, że tak jest. Sam pisałem wcześniej, że bogatych jest niewiele i nie dla wszystkich wystarczy ;) Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.

 

Ofermy na pewno taką grupą nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może właśnie znalazłem powód.

 

aaaaa widzisz :mrgreen: nie podchodzisz po prostu, a zeby same podchodzily np. gdzie w pubie i wciskaly Ci swoj numer, to trzeba miec serio dobry look.

 

A wlasnie, co myslicie, zeby wydrukowac duzo ulotek ze swoim numerem i wciskac je dziewczynom, a na tej kartce napis: 'zadzwon słonko'. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trekZawsze to lepsze niż bezczynność :D To "słonko" jest konieczne?

 

Pisaliście wcześniej o poczuciu bezpieczeństwa. Z zaradnym facetem kobieta czuje się bezpiecznie. Wie,że może na niego liczyć, że przy nim nie zginie.Nie musi mieć kasy..wystarczy to coś, ta cecha, coś co sprawia, że wie że może na nim polegać. Ma obok siebie mężczyznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no konieczne, zeby nie myslala, ze to jakas sekta czy oferta handlowa czy nie wiadomo co, a tak sytuacja jasna.

 

co do drugiego akapitu, zaradnosc jest wazna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trek, tak, ale ściślej powód to był strach przed odrzuceniem, a nie podchodzeniem ;)

 

zeby same podchodzily np. gdzie w pubie i wciskaly Ci swoj numer, to trzeba miec serio dobry look.
i jeszcze znaleźć takie co podchodzą - bo kobiety nie zawsze lubią.

no i jak ktoś nie jest jakimś imprezowiczem to ma trudniej.

 

A wlasnie, co myslicie, zeby wydrukowac duzo ulotek ze swoim numerem i wciskac je dziewczynom, a na tej kartce napis: 'zadzwon słonko'. :yeah:
jak dużo dziewczyn by to dostało to ktoś na pewno by się odezwał, pytanie czy byś miał ochotę na kontakty z takimi... ;)

 

-- 13 gru 2012, 15:29 --

 

Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.

No i? Jak to sie dzieje , ze faceci spoza tej grupy maja dziewczyny, zony i kochanki? Wszyscy doswiadczaja cudu?
Właśnie....

ale jak się wyrzuci z głowy wszystkie wymówki to i tak nadal chyba nie wiem do końca co jest ważne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no konieczne, zeby nie myslala, ze to jakas sekta czy oferta handlowa czy nie wiadomo co, a tak sytuacja jasna

 

Jak słońce! hahahahhaa Samo "zadzwoń" zadziała o niebo lepiej, przynajmniej na frekwencję :) ..no i będziesz miał okazję zachęcić każdą do spotkania osobiście zamiast zdać się na ich łaskę.

 

-- 13 gru 2012, 15:31 --

 

inbvo Najważniejsze jest "Nie wiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.

No i? Jak to sie dzieje , ze faceci spoza tej grupy maja dziewczyny, zony i kochanki? Wszyscy doswiadczaja cudu?

 

Ja nie piszę, że tylko bogaci mają kobiety. Stwierdzam tylko fakt, że bogactwo jest atrakcyjne. I jeszcze raz podkreślam - bogata Pani adwokat nie zwiąże się z magazynierem, nawet jeśli ten jest atrakcyjny, "wyjątkowy, interesujący" itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

invbo i jak sobie pokonujesz ten strach bo pisales ze juz jest lepiej, a ja tez taki jestem i albo na pewniaka szedlem jak wiedzialem, ze nie bedzie kosza, albo po alkoholu, raz tylko na niewiadomą na trzezwo i to byl pierwszy kosz, moze to spowodowalo uraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem, że jest bardzo mało prawdopodobne, że jakaś naga kobieta z tabliczką "bierz mnie" zapuka do Waszych drzwi.

Jak nie ruszycie dupy dalej będziecie w dupie. Jak mawiał Arystoteles "Nadzieja jest snem na jawie."

 

3majcie się chłopy. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wiadomo:) moze akurat sasiadka mialaby jakis mini pozar w mieszkaniu akurat kapiac sie i z tych nerwow ze sie spali cala chata nie zdazylaby wziac recznika i biegiem do nas po pomoc. A wtedy wychodzi sie z usmiechem na twarzy, caluje sie w raczke i zaprasza do domu a ...chata plonie dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani No weźź ..filmów nie oglądasz? Bohater ma niezłe wzięcie u lasek. Poza tym zawsze można wskoczyć w jakieś super łaszki i zagrać superbohatera :D

 

Kawa, zbieranie rozrzuconych przez wiatr papierów czy upuszczonych książek jest stare i niemodne ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kawa, zbieranie rozrzuconych przez wiatr papierów czy upuszczonych książek jest stare i niemodne ;P

 

a na kobiety to działa... ;)

 

 

lubudubu chyba nie kumasz ;) lepiej nie podpalac mieszkania tylko poprostu skusić się na podryw :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×