Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety lecą na zaradnych facetów. Kasa jest wyznacznikiem tej cechy.

 

Czyli "randki pod linijkę" i zero wysiłku .."albo się jej podobam w tej marnej postaci albo jest głupia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lecą na zaradnych facetów. Kasa jest wyznacznikiem tej cechy.

 

no są to uogolnienia, bo przeciez nie gadamy o zadnej konkretnej tylko o ogole, ale coz, moje doswiadczenia i obserwacje, to potwierdzaja.

Czyli "randki pod linijkę" i zero wysiłku .."albo się jej podobam w tej marnej postaci albo jest głupia"

 

 

To napisal jeden user tutaj a nie wszyscy i nie napisal tez ze jest glupia.

A robil randke pod linijke bo uwazal, ze tak bedzie dobrze, a nie z lenistwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są uogólnienia z których można wyciągnąć sens: Każda kobieta jest inna i trzeba tak zrobić by spełnić jej indywidualne pragnienia ..możliwości jest wbrew pozorom bardzo niewiele ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lecą na zaradnych facetów. Kasa jest wyznacznikiem tej cechy.

 

no są to uogolnienia, bo przeciez nie gadamy o zadnej konkretnej tylko o ogole, ale coz, moje doswiadczenia i obserwacje, to potwierdzaja.

Czyli "randki pod linijkę" i zero wysiłku .."albo się jej podobam w tej marnej postaci albo jest głupia"

 

 

To napisal jeden user tutaj a nie wszyscy i nie napisal tez ze jest glupia.

A robil randke pod linijke bo uwazal, ze tak bedzie dobrze, a nie z lenistwa.

 

Brawo! Cieszę się, że są jeszcze tacy co czytają ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robil randke pod linijke bo uwazal, ze tak bedzie dobrze, a nie z lenistwa.

 

Tak napisalem jakbym to wiedzial, oczywiscie nie wiem tego tylko przypuszczam, ze tak jest.

 

Kazda kobieta jest inna, ale wiekszosc ma te same ogolne preferencje, wiekszosc chce faceta przy ktorym bedzie sie czula bezpiecznie na przyklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja twierdzę dokładnie to samo. Lecą na zaradnych = lecą na takich co mają forsę.

 

Lecą na zaradnych. Nie wszyscy zaradni mają forsę, bo nie wszyscy ją stawiają na 1wszym miejscu. Zaradność może mieć wiele twarzy. Życie nie wybiera zaradnych ..to zaradni wybierają sobie styl życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat ja twierdzę dokładnie to samo. Lecą na zaradnych = lecą na takich co mają forsę.

 

wymiękam.

 

 

Mushroom no marudzenie wychodzi niektórym na 5+ ;)

 

Candy14 :yeah: poplułam monitor :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robil randke pod linijke bo uwazal, ze tak bedzie dobrze, a nie z lenistwa.

 

No to już wie, że nie będzie. Zobaczymy czy coś z tym zrobi.

 

-- 13 gru 2012, 14:52 --

 

Candy14 Ja też mam psa :mrgreen: ..nawet dwa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja twierdzę dokładnie to samo. Lecą na zaradnych = lecą na takich co mają forsę.

 

Lecą na zaradnych. Nie wszyscy zaradni mają forsę, bo nie wszyscy ją stawiają na 1wszym miejscu. Zaradność może mieć wiele twarzy. Życie nie wybiera zaradnych ..to zaradni wybierają sobie styl życia.

 

Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to nie w formie radnki jest szkopuł? Kto wie? :bezradny:

 

Detektywmonk i jak tam spotkanie? :)

 

No czy straciły coś te ładne, ze do mnie nie podeszły, chyba nie, moge zaoferowac im siebie, a to dla wielu by było za mało. :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o wymówkach

 

pytanie tylko przed czym te wymówki, bo niekiedy powód jest dobrze schowany w podświadomości i niełatwo dojść do tego co się zracjonalizowało nierzadko absurdalnymi wnioskami...

 

bo np. kiedy zobaczy się że biedni, niezaradni mają dziewczyny, także niewysportowani i niezbyt atrakcyjni zewnętrznie, a nieraz i nawet ludzie z okropnym charakterem... TO CO ZOSTAJE?

TEGO NIE WIEM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo np. kiedy zobaczy się że biedni, niezaradni mają dziewczyny, także niewysportowani i niezbyt atrakcyjni zewnętrznie, a nieraz i nawet ludzie z okropnym charakterem... TO CO ZOSTAJE?

TEGO NIE WIEM...

Zostaje tylko jedna grupa. Tylko jedna grupa mężczyzn nie ma kobiety - mężczyźni którzy nie mają odwagi mieć kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trek Napisałeś, że "A moze to nie w formie radnki jest szkopuł?" To jest baaardzo istotny szkopuł. Wg mnie jest to podstawowa okazja by zainteresować kogoś swoją osobą i okazja, która bardzo temu idealnie sprzyja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Kurde piswzecie tak jakby kobiety nie szukaly mezczyzn swojego zycia tylko sponsorow :roll: Gdybysmy tylko na zaradnych z forsa patrzyly to ludzkosc by wymarla, bo ilu niby procentowo takich jest? 5 %,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo np. kiedy zobaczy się że biedni, niezaradni mają dziewczyny, także niewysportowani i niezbyt atrakcyjni zewnętrznie, a nieraz i nawet ludzie z okropnym charakterem... TO CO ZOSTAJE?

TEGO NIE WIEM...

Zostaje tylko jedna grupa. Tylko jedna grupa mężczyzn nie ma kobiety - mężczyźni którzy nie mają odwagi mieć kobiety.
pytanie tylko: mieć czy poderwać czy jedno i drugie?

 

inbvo Ci wszyscy są na pewno bardziej zaradni od Ciebie.
jak chcesz możesz tak myśleć :)

 

Invbo a podchodzisz do dziewczyn z propozycjami randek?
przełamuję się... generalnie jakieś postępy mam w tym zakresie, nawet duże, jak patrzę na siebie np. z przed pół roku, ale tym co mnie hamuje jest chyba strach przed odrzuceniem.... nie wiem do końca..

 

może właśnie znalazłem powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×