Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, inwentaryzacji szukaj, teraz jest wysyp tego typu ofert, ja właśnie wróciłem ze szkolenia i łącznie z tydzień nocek mi się uzbiera w tym miesiącu, więc będzie za co ćpać w styczniu :P

 

Candy14, ja nie wiem jeszcze, bo w weekend mam robotę i nie wiem o której skończę. Jak możesz to wyślij mi na PW nr. kom to się odezwę w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, moim zdaniem lepsza taka praca niż żadna. Za te 7 nocek wyjdzie mi ok 6-7 stów na rękę, chyba nie tak źle jak na pracę do której nie trzeba mieć absolutnie żadnych kwalifikacji, co?

Co do piątku to daj znać jak będziesz mogła.

 

 

Moj kumpel zarabia 5.000 legalnie robiac strony internetowe i inne duperele..a tez ma tylko srednie :>

takze da sie, no i nie siedzi nad tym nocami .Tez nie trzeba jakichs mega wielkich kwalifikacji zeby zarobic przez internet :).

Ja tam mam czas codziennie zeby sie spotkac z ludzmi z 3 miasta tylko gorzej z niesmialoscia ;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili z moim stanem zdrowia to potrafie jeszcze z lozka wstac i jakos sie uczyc ;)..A jesli chodzi o informatyke to tez to co kolega tylko, ze ja w przeciwienstwie do niego sie nie wybilem poki co wlasnie przez zdrowie (nie promuje sie , i nie robie nic ostatnio).. :cry:

 

A co niesmialosci, to jest powazny problem u mnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idę jakiś film obejrzeć i dojebać się resztką alpry i amberami i spać. dzisiaj ciężki dzień miałem, wczoraj właściwie więc teraz czas na relakss :D

 

-- Cz, 13 gru 2012, 02:24 --

 

staary, ja kiedyś ogarniałem linuksa i bsd na routerach z palcem w tyłku, adminowałem serwery w juesej (nocą, bo tak mi było wygodniej), ale potem jakoś wszystko się rozmyło i już tego nie robię. więc mamy o czym pogadać, a mam wrodzony introwertyzm, więc luz ziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damageed, zdziwilbys sie .. nie tylko takie staruchy jak ja tam bywaja :D

KeFaS, otoz to! joł :lol:

 

-- 13 gru 2012, 17:28 --

 

Candy

Mush

Piter

PannaAlicja

KeFaS

mrrafal

Guzik (jak nie padnie po zajeciach)

 

-- 13 gru 2012, 22:40 --

 

Candy

Mush

Piter

PannaAlicja

KeFaS

mrrafal

Guzik (jak nie padnie po zajeciach)

Agasaya

simpatico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×