Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę, że to kwestia powodu dla ktorego wydaje sie ciekawy, bo jak ktos jest ciekawy i wyjatkowy bo liże dywany, a jak ktoś jest ciekawy bo jest nieprzecietnie pewny siebie i mysli samodzielnie, dzieki czemu ma swoje zdanie na rozne tematy, to dwie inne sytuacje zupelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cechy charakteru. kobiety patrzą nie tylko na charakter

 

Oczywiście ,coraz częściej na wypchany porfel i jeszcze żeby był z mieszkaniem. Ale co się dziwić.Ja sie nie dziwię.

Najważniejsze ,żeby na początku u Baby zaiskrzyło ten fluid niewidzialny,,,a potem albo dobrze rozegrasz meczyk ,albo Cię pogoni...

To dlatego często brzydcy ,słabi ordynarni,gruboskórni ...i biedni (też) czasem mają szczęście w Milości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom Wygląd jest sprawą drugorzędną. Jak ją skutecznie zaiteresujesz wady fizyczne odejdą na daleki plan.

 

djkocykTym lepiej. Masz większe pole do popisu.

 

Kalebx3 Zacytuj, abym mógł zweryfikować :)

 

Zapytałem jej przed chwilą co jej się spodobało we mnie. Odpowiedziała ..że byłem inny, wyjątkowy, spokojny, męski. Wtedy byłem gnojkiem i nie zastanawiałem się nad zależnościami. Dziś widzę wszystko wyraźniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Chyba mi nie powiesz, że iskrzy bo gość ma kaloryfer, albo bicepsy. Słowa, słowa i jeszcze raz słowa. Kobiety uwielbiają iteresujące rozmowy ..na tematy interesujące kobiety a nie nas ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Zacytuj, abym mógł zweryfikować :)

 

dajmy spokój tym przekomarzaniom ,,, nie pamiętam ,ale było inaczej napisane.

 

-- 12 gru 2012, 22:23 --

 

Słowa, słowa i jeszcze raz słowa. Kobiety uwielbiają iteresujące rozmowy ..na tematy interesujące kobiety a nie nas ;P

Święte słowa Beladin.

Czytałem kiedyś taką krotka mądrośc na temat kobiet : "przez uszko do łózka" .dużo w tym prawdy , a bicepsy na pewno nie zaszkodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wywnioskować z odpowiedzi :) ..nie musi być słowo w słowo. Wiem co piszę, co poprawiam i w co ingeruję ..jestem w tym bardzo skrupulatny :)

 

-- 12 gru 2012, 22:24 --

 

Najwrażliwszą strefą erogenną kobiety jest jej UCHO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk Napisałeś że cechy, które wymieniłem: "To są same ogólniki typu "słońce wstaje na wschodzie a zachodzi na zachodzie", albo "po zimie przychodzi wiosna""

 

Masz ogólniki. Reszta należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk Napisałeś że cechy, które wymieniłem: "To są same ogólniki typu "słońce wstaje na wschodzie a zachodzi na zachodzie", albo "po zimie przychodzi wiosna""

 

Masz ogólniki. Reszta należy do Ciebie.

 

Może masz jeszcze jakieś? Np. "zjedz a nie będziesz głodny", albo "zarób a będziesz miał pieniądze"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. "zjedz a nie będziesz głodny", "zarób a będziesz miał pieniądze" ...."zastanów się, zrób to co trzeba a laska będzie twoja"

 

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ? Po tym wyczerpującym dialogu stwierdzam: SZANS BRAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. "zjedz a nie będziesz głodny", "zarób a będziesz miał pieniądze" ...."zastanów się, zrób to co trzeba a laska będzie twoja"

 

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ? Po tym wyczerpującym dialogu stwierdzam: SZANS BRAK :D

 

Jakież proste jest to życie. Jak jutro spotkam bezdomnego, który powie, że jest mu zimno i nie ma gdzie mieszkać to powiem mu "kup mieszkanie". A jak spotkam chorego to powiem mu "wyzdrowiej". Dziwne, że jeszcze nikt poza tobą nie wpadł na sprzedawanie takich mądrości. Może wydasz książkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, szczeciarze co? :P A na powaznie to mozna na rozne posoby tlumaczyc sobie dlaczego laski nie chca i najwygodniejsza wymowka jest "bo nie mam kupy kasy" czyli laski sa puste i tylko na kase leca. No mozna sie w ten sposob pocieszac

 

Jak się nie ma na swój problem racjonalnej odpowiedzi i rozwiązania to lepszy taki "pocieszacz" niż żaden. Zresztą ja nie widziałem bogatego i nie mającego powodzenia u kobiet faceta więc coś w tym też jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×