Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

piję energetyk.

jaki, jaki? :mrgreen:

Piłem ten rage ze zwiększoną zawartością kofeiny. Wstałem dziś wcześnie, więc musiałem wypić najmocniejszy. Swoją drogą, to kiedyś było lepiej. Jeszcze rok temu wystarczyła mi puszka zwykłego, żebym się pobudził, a dziś muszę wypić 2 puszki mocnego, żeby go poczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień w pracy. Szkolenie.

A teraz zastanawiam się co zrobić, żeby mieć program pierwszy i drugi oraz tvn.

Wyciągnęłam kartę z dekodera, żeby spisać numer karty, a po włożeniu jej ponownie okazało się, że nie mam żadnych kanałów. A powinny być przynajmniej tp1 , tp2 i tvn.

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Mama przyszła sobie do mnie i pogadalysmy sobie szczerze. Wie ze bardzo przeżyłam utratę Coco, a ja wiem ze przeżyła moje zachowanie ;) schudłam w tydzień nieco, z tęsknoty nawet nie chce mi się jeść. Wylądowałam dwa razy u pielęgniarki w szkole z osłabienia. Super... :roll:

W każdym razie chyba jest dobrze :D

Przyznalysmy ze obie wykonczymy się nawzajem nerwowo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie powiem, tu jest fajnie... A Ty nie?

Ja mam ogromne trudności w kontakcie z mamą. Obie mamy problemy psychiczne, jesteśmy wybuchowe i uparte. Poza tym jej wiele rzeczy we mnie się nie podoba a wg mnie ona przesadza.

Ciężko iść na kompromis :roll:

 

Wzięłam benzo i czekam na efekty ;)

 

-- 12 gru 2012, 22:57 --

 

Mushroom, nie powiem, tu jest fajnie... A Ty nie?

Ja mam ogromne trudności w kontakcie z mamą. Obie mamy problemy psychiczne, jesteśmy wybuchowe i uparte. Poza tym jej wiele rzeczy we mnie się nie podoba a wg mnie ona przesadza.

Ciężko iść na kompromis :roll:

 

Wzięłam benzo i czekam na efekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., nie. Nigdy o ważnych sprawach nie potrafiłem (i oni chyba tez nie). Z matką w pewnym momencie zaczynaliśmy ale zmarła.

 

-- 12 gru 2012, 23:59 --

 

Ja mam ogromne trudności w kontakcie z mamą. Obie mamy problemy psychiczne, jesteśmy wybuchowe i uparte. Poza tym jej wiele rzeczy we mnie się nie podoba a wg mnie ona przesadza.

a my obaj z ojcem jesteśmy egoistami zamkniętymi w sobie i nie potrafiącymi rozmawiać o uczuciach. Ja już potrafię ale nie z nim. On cośtam powie od serca jak się nawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×