Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Spłukałam się w tym miesiącu doszczętnie. Wyczarowałam nawet -70zł na koncie, na którym nie mam prawa do debetu. ;d

 

 

 

ale Ty się wkurzasz czy jesteś z tego hapy bo ciężko wydedukować... :P

 

-- 11 gru 2012, 23:08 --

 

Wkurza mnie, że gdy jest ciut lepiej moja głowa od razu sobie wyobraża że jest dobrze, jakby tamto nie miało miejsca. Co jest miłe, ale potem trudniejsze do zaakceptowania gdy to 'gorsze' się pojawia.

 

 

 

Ja to nazywam zbyt szybkim popadanie w samozachwyt(też tak mam)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, witaj w klubie. Nie dość, że przeprowadzka, to pralka się roz...waliła i już tydzień czekam na nią, "naprawili" i jest w nienaruszonym stanie, czyli - nie działa, znów muszę czekać do piątku... :roll: I to nowa pralka jest... Mamy ją góra 3 lata.

Co najlepsze - też z Beko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam proszek do prania i miskę z wodą :D więcej roboty , ale przynajmniej człowiek ma zajęcie na dłuższy czas i spokój , bo lepiej polegać na sobie niż na pralce :P a tak na poważnie to mam electrolux od 2 lat i będzie działać dopóki ja się nie wezmę za pranie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, też zbierałam wodę, normalnie było jej tyle, że mogłam się w tej kałuży wykąpać. :lol:

Te Beko jakieś słabe są widocznie. :?

Mój ojciec wydał już 250zł za naprawę, a Monika mówiła, że bardziej się opłaca nową kupić, ale NIE. Co taka gówniara będzie mu dyktować, co ma robić. :?

 

-- 13 gru 2012, 00:15 --

 

Tomcio Nerwica, właśnie przez caly czas awarii tak piorę. Dobrze, że mam na to czas, jakbym nie miała, to nie wiem, co bym zrobiła. (pranie ręczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no jak ma Ci naprawić za taką cenę, jak nam naprawili, to się wcale nie opłaca. 250zł tata zapłacił, a jeszcze pralka nie chodzi, więc pewnie kolejną jakąś stówę dopłaci... Wolałabym już kupić nową pralkę. Tylko kwestia tego, czy Cię stać. Jak tak, to kupuj i się nie krępuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×